24 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Somonlu Kedi Maması

Dünya her geçen gün OMEGA 3 ve içeriğinde bulunan değerli bileşenlerin faydalarının farkına varmakta ve yeni araştırmalar yapmaktadır. Kedilerin en çok sevdiği besin ne diye sorsalar sanıyoruz ki büyük bir kesim şüphesiz balık yanıtını verecektir. Kediler atalarından aldığı genetik miraslar neticesinde harika görme yetisine sahiptirler. Biyolojik olarak gündüz gece fark etmeksizin inanılmaz net ve keskin görüş mesafesine sahiptirler. İşte burada bahsettiğimiz OMEGA 3 yağ asidinin içeriğinde bulunan DHA maddesinin önemine dikkat çekmek istiyoruz. Doğada her canlı biyolojik olarak kendi bedenleri için en faydalı besinleri tüketmeye programlıdırlar. Kedilerin balığı bu kadar çok tüketmek istemesi ve sevmesi belki de kendileri için müthiş görme yetisini destekleyecek OMEGA 3 yağ içeriğinde ki DHA olabilir.

Somonlu Kedi Maması Faydaları

Makalemize sığdıramayacağız kadar çok faydası bulunan somonlu kedi mamasının kedi sahipleri tarafından en çok tercih edilen kedi maması olma sebeplerine göz atacağız. Bunlar ipeksi, canlı ve parlak tüyler OMEGA 3 açısından beyin fonksiyonlarının desteklenmesi ve beyaz etin kırmızı ete oranla daha hafif olması ile beraber neredeyse aynı oranda besin ve protein oranlarına sahip olmasıdır. Somonlu kedi mamalarında aynı zamanda çok yüksek miktarda çinko ve A vitamini bulunduğundan tüy sağlığının yanında pürüzsüz ve sağlıklı cilt yapısını desteklemesi açısından kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Somonlu Yetişkin Kedi Maması Çeşitleri

Yavruluk döneminin bittiği 12-18 ay aralığından sonra kediler yetişkinlik dönemine girmektedirler. Hayatlarının olgunluk evresini sağlıklı ve hastalıklardan uzak geçirmesinin yanında aynı zamanda 7-8 yaş aralığı ve sonrasında başlayacak olan yaşlılık evresini sağlıklı ve güçlü geçirmeleri için kaliteli kedi mamaları ile beslenmek zorundadırlar. Çeşitli yerli ve yabancı markaların örneğin Felicia, Pro Plan, N&D, Advance, Golosi, Happy Cat, Profine yada Reflex gibi markaların somonlu kedi mamaları tercih edilmeli OMEGA 3 içeren bu mucize besinin kediniz üzerinde ki harika etkilerine gözünüzle şahit olabilirsiniz.

Somonlu Yavru Kedi Maması Modelleri

Artık günümüzde bilinçli hayvan sahiplerinin sayısı arttığı gibi hayvanların beslenmesinin sağlıkları üzerinde ki pozitif etkileri araştırılmakta ve sürekli yeni bulgular elde edilmektedir. Yavru kedilerin sağlıklı tam ve dengeli kedi maması ile beslenmesi yetişkinlik ve yaşlılık döneminde rutin kontroller ve aşılar haricinde neredeyse veterinere uğramayacağınız anlamına gelmektedir. Sizde somonlu kedi mamasına geçiş yapmak istiyorsanız mama geçişini mevcut mamasına ek olarak 7 günlük kademeli mama geçişi olarak planlamalısınız. Sitemiz www.patizenya.com adresi üzerinden konu hakkında detaylı bilgi alabilir dilerseniz somonlu yavru kedi maması çeşitlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Somonlu Kedi Maması Fiyatları

Diğer tüm marka mamalarda olduğu gibi fiyatı belirleyen ana unsurlar bulunmaktadır. Eğer sizde kedinizi balıklı kedi maması ile beslemeye karar verdiyseniz öncelikle somon balık kedi maması, ringa balıklı kedi maması, okyanus balıklı kedi maması, morina balıklı kedi maması yad ton balıklı kedi maması mı olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Gördüğünüz gibi yağlı veya az yağlı balıklı kedi mamaları bulunmakta aynı oranda değişik ve farklı içeriklere sahip kuru kedi mamaları bulunmaktadır.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Somonlu Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?