loading-gif
  • Royal Canin X-Small Adult Küçük Irk Yetişkin Köpek Mamasi  1,5 KG
Royal Canin X-Small Adult Küçük Irk Yetişkin Köpek Mamasi 1,5 KG
Ürün Kodu : 100301500       Yorumlar (4)      Yorum Ekle
Marka :  Royal Canin
121.00 TL   84.90 TL   Kdv Dahil
-
+

Royal Canin X-SMALL Adult kuru köpek maması , ağırlıkları 4 kg'a kadar olan çok küçük köpeklerin küçük çeneleri, yüksek enerji gereksinimleri ve kabızlığa olan hassasiyetleri gibi ortak özelliklerini destekleyen beslenme çözümleri sunar. Titizlikle oluşturulmuş bir Health Nutrition formülü, uzun ve sağlıklı bir yaşamın garantilenmesine yardımcı olabilir.

- Kabızlığa yatkın olan çok küçük köpeklerde sağlıklı bağırsak geçişini destekler.
- Deri ve tüy sağlığını destekler.
- İdrar yolu sağlığının desteklenmesi için uygun bir üriner pH ile formüle edilmiştir.
- Küçük çenelerin diş sağlığını destekler.


Royal Canin Kuru Mamanın Yararları

- Sağlıklı Bağırsak Geçişi: Çok küçük irk köpekler kabızlığa yatkındır. Dengeli lif tüketimi (psilyum içeriği), bağırsak geçişini kolaylaştırır ve yüksek sindirilebilir proteinler sayesinde, sağlıklı dışkı oluşumuna katkıda bulunur.

- Tüy Sağlığı:Bu formül, sağlıklı deri ve tüy yapısını desteklemeye yardımcı olan besinleri içerir. EPA-DHA ile zenginleştirilmiştir.

- Sağlıklı Üriner Sistem : Çok küçük ırk köpeklerde, üriner sistem sağlığını korumaya yardımcıdır.

- Çok Lezzetli ve Çok Küçük Taneli Bu küçük boyutlu mama tanesi, 4 kg’ın altındaki köpeklerin minyatür çene yapılarına tam uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Bu benzersiz formül aynı zamanda, küçük ırk, seçici köpeklerin iştahını arttırmaya yardımcıdır.


Royal Canin X-SMALL Adult Kuru Maması İçindeki Bileşimler

Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, mısır, hayvansal yağlar, mısır unu, mısır glüteni, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel protein izolatı*, hindiba küspesi, mineraller, soya yağı, psilyum kabuk ve tohumları (%1), mayalar ve ilgili kısımlar, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler.Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 22000 IU, D3 Vitamini 1000 IU, E1 (demir) 44 mg, E2 (iyot) 4.5 mg, E4 (bakır) 14 mg, E5 (manganez) 58 mg, E6 (çinko) 142 mg, E8 (selenyum) 0.05 mg. Koruyucular ve antioksidanlar.Protein: 24.0% - Yağ miktarı: 18.0% - Ham kül: 5.9% - Ham lif: 1.7% - NFE: 40.9% - EPA & DHA: 2.5 g/kg.Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.


Karışık Beslenme

Evcil hayvanınızı en iyi kuru ve yaş mama karışımıyla besleyin!

Karışık beslenme, evcil hayvanınızın beslenme rutinine hem kuru, hem de yaş mamayı dahil eder. Kendilerine has faydaları olan bu iki mama türü de dengeli bir beslenme için tek başlarına yeterlidir fakat düzenli olarak ikisini bir arada kullanmak, her ikisinin de faydalarından en iyi şekilde yararlanmayı mümkün kılacaktır.

Toplam 4 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
sevil özyılmaz
Ürün paketlemesi çok başarılı içinden çıkan hediye çok ince düşünülmüş ek olarak kimsesiz hayvanlar içinde mama gönderilmesi ... Teşekkür Ederiz
turan kaya
mağaza iletişimi çok hızlı ve çok fazla konuda bilgi sahibi oldum.Kargomuz hemen geldi fakat mobil bölgeler için ptt kargo opsiyon olmalı bence sevgiler.
isa aydın
kargo yetkilisine zarar verdikleri kargoyu tutanak tutturmayı unuttuğumuz halde kabul ettiğimiz kargoyu iade alabileceklerini söylediler müşteri memnuniyetine ciddi anlamda önem ve değer veriyorlar.
meral gürsoy
ürün son kullanma tarihi sorunsuzdu hızlı kargo ve hediye için teşekkürler ama dediğim gibi önemli olan son kullanma tarihi ve 2 aylık üretim olan mama geldi dürüst bir işletme
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
İletişim
E-Bülten'e Kayıt Ol!
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Güvenlik