loading-gif
  • Royal Canin Sterilised Gravy Yetişkin Kedi Konservesi Pouch 12 adet
Royal Canin Sterilised Gravy Yetişkin Kedi Konservesi Pouch 12 adet
Ürün Kodu : 409501020       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Royal Canin
96.00 TL   84.90 TL   Kdv Dahil
-
+

Royal Canin Sterilised Gravy Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi Pouch

Royal Canin’in kedi beslenmesi konusunda uzmanlığının meyvesi olan “FELINE HEALTH NUTRITION” yaş mama grubu, Sağlıklı Beslenme (Health Nutrition) uğraşımızın en yeni başarısıdır. Her zaman olduğu gibi, bu yenilik de tarihi felsefemize dayanmaktadır: Önce kediler. Günümüzde, kedilerin özel beslenme gereksinimlerini karşılamak ve onların lezzet taleplerini yerine getirmek için formüle edilen Royal Canin yaş mama serisi, besleyici ve sağlıklı gıdalar olarak ön plana çıkmaktadır.

Sos ya da jöle içinde hazırlanan besinler, mus kıvamında veya iri parçalar halinde sunulmaktadır. Kilo kontrolünü sağlayan, üriner sistem sağlığını koruyan, doğal savunma mekanizmasının geliştirilmesine destek olan ve bunun gibi pek çok özelliğe sahip yaş kedi maması çeşitleri, kedinizin özel ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde karşılarken onun damak zevkine de hitap etmeyi başarır.
Su alımını artırarak idrar sağlığını korumaya destek olan, enerji alımını azaltarak tokluk hissini iyi bir şekilde sağlayan Royal Canin yaş kedi mamaları; metabolizmaya sağladığı faydaların yanı sıra, kedi ve sahipleri arasında duygusal bağı da kuvvetlendirir. Gerek diş eti hassasiyeti sorunu yaşayan ya da yavruluk dönemindeki kedilerin rahatlıkla tüketebileceği gıdalar olan, gerekse besin takviyesi olarak tercih edilebilen yaş kedi mamaları, sağlıklı beslenme açısından önem taşımaktadır

Geniş bir kedi ürünleri yelpazesine sahip olan Royal Canin’de, kedinizin yaşına ve özel ihtiyaçlarına göre en uygun olan yaş kedi mamasını bulabilir, onun için tam ve dengeli beslenme programını oluştururken kuru ve yaş mamayı karıştırarak kullanabilirsiniz.

KİLO KONTROLÜ
Kısırlaştırılmış kedilerin ideal kilosunu korumaya yardımcı olur.

SAĞLIKLI ÜRİNER SİSTEM

Sağlıklı bir üriner sistemi desteklemeye yardımcı olur.

İÇGÜDÜSEL TERCİH

Kediler tarafından içgüdüsel olarak tercih edilen besin profili.

İçindekiler BİLEŞİM

Et ve hayvansal türevler, tahıllar, bitkisel kaynaklı türevler, mineraller, bitkisel protein ekstraktları, çeşitli şekerler.

KATKI MADDELERİ (kg başına)

Besin katkıları: Vitamin D3: 90 IU, E1 (Demir): 3 mg, E2 (İyot): 0,21 mg, E4 (Bakır): 1,6 mg, E5 (Manganez): 0,9 mg, E6 (Çinko): 9 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Tortul kaynaklı klinoptilolit: 0,2 gr

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
İletişim
E-Bülten'e Kayıt Ol!
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Güvenlik