loading-gif
  • Royal Canin Mini Puppy 4 Kg Yavru Köpek Maması
Royal Canin Mini Puppy 4 Kg Yavru Köpek Maması
Ürün Kodu : 300004000       Yorumlar (2)      Yorum Ekle
Marka :  Royal Canin
211.20 TL   155.90 TL   Kdv Dahil
Gelince Haber Ver

Küçük köpekler mama tanesinin küçük olmasından daha fazlasına ihtiyaç duyar. Büyük ırk köpeklere kıyasla daha fazla enerjiye gereksinim duyarlar ve daha kısa ve daha yoğun bir büyüme periyodları vardır. Ayrıca tipik olarak büyük köpeklerden daha uzun yaşarlar ve daha zor beğenirler. Mini Puppy, yetişkinlikteki hedef kilosu 4 ile 10 kg arası olan küçük ırk köpek yavrularının 10 aylık olana kadarki özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

- Küçük ırk köpek yavrularının gelişmekte olan sindirim sistemini destekler.
- Kısa ve yoğun gelişim evresine yönelik olarak formüle edilmiştir.
- Minik çenelerinin diş sağlığını destekler.
- Hassas bağışıklık sistemini destekler.

Royal Canin Mini Puppy Yavru Köpek Maması İçeriği

Kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, mısır, pancar küspesi, mısır unu, hidrolize hayvansal proteinler, mısır gluten, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler (%0,34), hidrolize maya (mannan-oligo-sakkarit kaynağı), maya ekstratları (beta-glukan kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 21500 IU, Vitamin D3: 1000 IU, Vitamin E: 510 mg, E1 (Demir): 38 mg, E2 (İyot): 3,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 49 mg, E6 (Çinko): 126 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Organoleptik ilaveler: Yucca ekstratları: 125 mg - Koruyucular - Antioksidantlar.

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %31 - Yağ: %20 - Kül: %7,7 - Diyetsel lif: %1,4.


Toplam 2 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
İlknur Tunç
özellikle ptt ile gönderilmesini istememe rağmen ups ile gönderilmiş 1 gün geç geldi mama içinden çıkan hediyeler hatrına olay çıkarmadım :)
Mehmet Kozan
kargolama çok hızlı bu aynı firmadan 4. siparişim sadece bir eleştiri yapmak istiyorum çuval yerine kutu tercih edilebilir sevgiler.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
İletişim
E-Bülten'e Kayıt Ol!
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Güvenlik