Gösterilen sonuç sayısı: 11


Royal Canin Köpek Maması

Royal Canin firması üretime başlamadan önce şirket felsefesini daha anlaşılır ifade etmek için ‘’SAĞLIK İÇİN ÇABALAMAYA DEĞER’’ sözünü slogan haline getirmiştir. Buradan da anlaşılacağı üzere Dr. Jathary ve ekibi sürekli kendilerini geliştirmeye ve kendilerinden sonra bayrağı devir alacak firma çalışanlarına bu felsefeyi empoze etmişlerdir. Bugün bu anlayışla Royal Canin dünya üzerinde en fazla satılan kedi köpek maması markalarından biri haline gelmiştir. Patizenya Online Pet Shop üzerinden ROYAL CANİN markasının tüm mama çeşitlerine ulaşabilir, dilerseniz firmanın ırka özek köpek mamalarını inceleyebilir ve içerik bilgilerini okuyabilirsiniz. Köpek sahipleri kuru mama seçimi yaparken daha az ve kokusuz dışkı oluşumunu istemektedirler. Royal Canin gibi yüksek kaliteli köpek mamaları bu isteklerine cevap vermekle birlikte köpeklerde tüy dökümü gibi sorunların önüne geçebilecek mamalarında çinko, e vitamini,b6 gibi vitamin guruplarını bulunduran formüller sunmaktadır. Sizde arzu ederseniz www.patizenya.com üzerinden köpeğiniz için ideal ve tam besin olanakları sunan kaliteli köpek mamalarını tercih edebilirsiniz.

Royal Canin Yavru Köpek Maması

Her pati sahibi köpeklerinin gelecekte kuvvetli ve sağlıklı yetişkin köpek olmalarını isterler. Bu isteklerinin gerçekleşmesinin tek yolunun da en kaliteli yavru köpek mamasını kullanmaları gerektiğini bilirler. Yavru köpekler yetişkin köpeklere nazaran virüs yada diğer bakteriyel enfeksiyonlara daha duyarlı durumdadırlar. Bedenlerinin antikor düzeyi yetişkin bir köpek kadar güçlü olamayacağından dolayı içerik olarak yüksek kaliteli ve çeşitli vitamin gurupları ile desteklenmiş profesyonel yavru köpek mamaları ile beslenilmesi gerekmektedir.

Royal Canin Yetişkin Köpek Maması

Köpek sahipleri kuru mama yada yaş konserve mama seçiminde alacakları mamanın aynı ROYAL CANİN gibi kendini ispatlayan güvenilir mama markalarında olduğu gibi İSO 9001,2008 bunun yanında ISO22000 gıda güvenilirlik sertifikası olmalarına dikkat etmek zorundadırlar. Tercih edilecek hayvansal et ve et türevleri aynı zamanda insanların tüketimi için uygun olan güvenilir hammaddelerden yapılmalıdır. Bazı kuru mamalar tahıl içerebilir bazı faydalı tahıllar bilinenin aksine zararlı değil yüksek oranda lif içerdiğinden faydalıdır.

Royal Canin Yaşlı Köpek Maması

Yaşlanma biz insanlarda olduğu gibi köpek ve kedilerinde başlarına gelebilecek son derece doğal bir durumdur. Bu süreçte gençlik döneminde olduğu gibi yüksek sindirim yeteneğine sahip olamayacak ve böbrek, karaciğer, mide ve bağırsak sistemleri eskisi gibi aktif çalışmayacaktır. Bu olumsuz gibi görünen durumu profesyonel mama üreticileri ortadan kaldırmışlardır. Miktar olarak az ama içerik olarak çok daha yüksek içerikli mamalara sindirmesi zor tahıllar yerine sindirmesi daha kolaylar ilave edilerek yaşlılığın olumsuz belirtilerini ortadan kaldırmak adına mama içeriklerine multivitaminler ve kolajen yapılar eklenmiştir.

Royal Canin Light Köpek Maması

Fazla kilolar köpeklerde iç organlarında yağlanmaya kalp ritimlerinde bozulmaya hatta genel iskelet sistemlerinin geriye dönüşü olmayan zararlar görmesine sebebiyet verebilir. Bazı köpek ırkları doğuştan kilo almaya meyillidir. Bazı köpeklerde özellikle kısırlaştırma operasyonu sonrası değişkenlik gösteren hormon seviyeleri yüzünden daha da iştahlı duruma gelmektedirler. Light köpek mamaları içeriklerinde neredeyse yok denecek kadar az yağ bulunduran ve yağ yakıcı özelliği sunan l-karnitin ile desteklenmiş köpek mamalarıdır.

Royal Canin Köpek Maması Fiyatları

Halk arasında arz talep dengesine göre ürün fiyatları belirleniyor olsada, döviz kurunda meydana gelen dalgalanmalar ve değişikliklerde fiyat belirleme noktasında etkili olmaktadır. Köpek mamalarında ise bu temel bilgiye ek olarak mamanın içeriğinde kullanılan hayvansal türevlerin kalitesi ve ne miktarda kaç tür vitamin mineral gibi köpek ek besin ürünü kullanıldığı gibi sorular belirlemektedir. Nokta atışı doğru bir tercih yapmak istiyorsanız patizenya.com üzerinden geçmiş müşteri deneyimlerini inceleyebilirsiniz.

Royal Canin Özel Irk Köpek Maması

Köpek sahipleri her ne kadar köpeklerinin ırklarına göre ideal kilolarında olmalarına özen gösterse bile bazı kalıtımsal ve genetik faktörler sebebi ile kalça, eklem, dermatolojik vb. gibi rahatsızlıkların yanında bağırsak ve mide sorunları sıklıkla yaşamaktadırlar. Irka özek köpek maması demek bir bakıma beslenmesi hedeflenen köpek ırkına özgü mama formülü anlamına gelmektedir. Örnekle açıklamak gerekirse kilo almaya hayli meyilli olan Saint Bernard için genelde kilo kontrollü light köpek mamaları tercih edilir veya kalça displazisi sorunu yaşayan köpekler için eklem destekleyici glikozamin içerikli mamalar tercih edilmektedir.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Royal Canin Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?