Gösterilen sonuç sayısı: 12


Royal Canin Kedi Maması

1968 yılında vizyon sahibi bir veteriner hekim tarafından kurulan ROYAL CANİN ‘’Beslenme ilk ilaçtır’’ adı altında çok anlamlı bir sloganla mama üretimine başlamıştır. Marka kurucusu Jean Cathary ömrünü evcil hayvanların beslemesine adamış veteriner olmasının yanında saygı değer bir bilim insanıdır. Daha o yıllarda asıl hastalık sebeplerinin gıda ve beslenmeye dayalı olduğunu biliyordu tek başına çıktığı bu yolda aradan geçen 60 yıla denk gelen sürede bütün dünya şuan aramızda olmayan Jean ve arkadaşlarının ne kadar haklı olduğunu gördüler. Firma köpek mamalarının uzun kullanım ömürlerinin olmasının yanı sıra kimyasallar ile ürünleri korumak yerine kedilere ve köpeklere hiçbir zararı olmayan ve bu şekilde ürünlerin taze kalmasına olanak sağlayan biberiye esansı ve sitrik asit kullanmaktadır. Firma aynı zamanda konserve mamaları üretiminde kullandıkları konservelerin tamamının geri dönüşebilir olduğunu açıklamış ve tüm Avrupa ülkeleri tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Eğer sizde Jean Cathary gibi düşünüyor ve evcil hayvanınızın beslenme kaynaklı sorunlar yaşadığını düşünüyorsanız köklü geçmişe sahip ROYAL CANİN kedi ve köpek mamalarını inceleyebilirsiniz. Her zaman %100 taze ve orijinal ürün envanterimizle siz değerli Patizenya müşterilerine hızlı aynı gün kargo hizmeti ile hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Royal Canin Kedi Maması Çeşitleri

Dünyada sanıyoruz ki neredeyse her ırka özel mama üretimi yapan örneği bulunan bir başka mama üreticisi bulunmamaktadır. Royal Canin markasının bütün ürünlerinde hayvansal et ve türevlerinin yanı sıra sebzeler ve deri sorununa yol açmayacak faydalı tahıllar bulunmaktadır. Firma bünyesinde üretimi yapılan mamaların hiçbirinde yapay organik olmayan renklendiriciler bulunmamaktadır. Irka özel kedi maması yada ırka özel köpek maması denildiğinde akla ilk gelen firmaların ilk sırasında gelen Royal Canin ürünlerini www.patizenya.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Royal Canin Yavru Kedi Maması

Son dönemlerde yapılan bilimsel araştırmalar yavru kedilerin ayrı iki evrede geliştiğini göstermektedir. Bu evre ilk doğduğu andan itibaren 0-4 aylık süreç ve ikinci evre 4-12 aylık süreç olmaktadır. Royal Canin yavru kedi mamaları %90-92 sindirilebilir oranı bulunan ender kedi mamalarındandır. Yavruluk döneminde daha seçici olan minik dostlarımız için firma yavru kedi mamalarında Gravy sos kullanmakta ve neredeyse insanlar arasında yeme garantili fenomen bir mama markası haline gelmiştir.

Royal Canin Yetişkin Kedi Maması

Hayvan beslenme uzmanları son dönemlerde karma ve karışık beslenmenin önemine vurgu yapmışlardır. Buna göre mamada hayvansal ürünlere ek olarak sebze ve yararlı tahıllar bulunmalıdır. Kilo ve iştah kontrolü ile beraber genetik olarak av avcı döngüsü itibari ile kalıtsal vahşi genetik miras olduğundan gürültü olabileceğinden kediler az su içerler karma besleme ise su alınımını arttıracağından sağlık yönünden bir çok artısı bulunmaktadır.

Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Firmanın özel patentli formülü olan Sterilised 37 evcil dostumuzun aynı zamanda üriner sistemini destekler ve etkili kilo kontrolü ile beraber sağlığını koruması için ona yardımcı olur. Kedilerin etkin şekilde yağ yakabilmesi için ilave ek besin desteklerine ihtiyaçları vardır. İşte tamda bu noktada ROYAL CANİN Sterilised 37 içerisinde yer alan L-CARNİTİNE yağ yakımın da ciddi bir destek sağlamaktadır.

Royal Canin Özel Irk Kedi Maması

Eskiden sınırlı sayıda çeşit ve tek tip besleme ile evcil dostlarını besleyen hayvan sahipleri günümüzde tek tip beslenmeden karma beslenme düzenine geçmekle beraber besledikleri ırka özel ihtiyaçları etkin şekilde karşılamak adına özel ırk kedi mamaları yada özel ırk köpek mamalarına eğilim göstermektedirler. Özellikle Spyhnx, Sfenks, Ragdoll, Scotlish Fold ve British Shorthair kedi sahipleri özel olan bu mamalardan kullanmaktadırlar.

Royal Canin Light Kedi Maması

Evcil dostumuzun olması gerekenden ağır ve hantal olması kalp ve dolaşım sorunları ile beraber kas, kemik ve bağ dokusu dejenerasyonlarına kadar ciddi sağlık sorunları ile mücadele etmesine sebebiyet verecektir. Light kedi mamaları yüksek besinsel içeriğe sahip fakat oldukça düşük yağ oranlarına sahip mama çeşitleridir. Bazı kedi ve köpek mamalarında yağ oranının düşük olması mamanın evcil dostlarımız tarafından isteksiz tüketilmesine neden olmaması için ROYAL CANİN %80-85 oranında nemli ürettiği mamalarda lezzet miktarını korumaktadır.

Royal Canin Kedi Maması Fiyatları

Fransız menşei bir mama firması olan ROYAL CANİN diğer ithal mamalarda olduğu gibi ülkelerin kendi aralarında yaptıkları ticari anlaşmalar vergi sistemleri vb. gibi durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bizler Patizenya Online pet shop ailesi olarak size en taze ve güvenilir ROYAL CANİN kedi ve köpek mamalarını en uygun fiyatla sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizde bu değerli markanın kısırlaştırılmış kedi maması, seçici kedi maması yada sağlıklı kedi mamalarını denemek istiyorsanız www.patizenya.com adresini ziyaret edebilir site üzerinden canlı destek hattından sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Royal Canin Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?