19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Pro Plan Köpek Maması

Ülkemizde en çok satan köpek mamaları sıralamasında ilk sıralarda kuşkusuz Nestle Purina firmasının üretimini yaptığı pro plan köpek mamasıdır. Ortalama 85-90 yıllık bir geçmişe sahip olan firmanın sadece iş geliştirme ve arge departmanında 400 civarında personel bulunmaktadır. Patentli bir çok özel formülü bulunan firmanın ülkemizde bilinen ve satış rekorları kıran opti digest formülüdür. Üstün lezzet ödülünü defalarca göğüslemiş firmanın ülkemizde de çok sayıda çeşit ve modeli bulunmaktadır. Kuzulu, biftek etli ve somon balıklı modelleri bulunan markanın her boyuttan köpek ırkına mensup patili dostlarımız için özel formülleri bulunmaktadır. Pro plan patentli nemli ve taze mamalarıyla lezzet açısından gerekse yüksek sindirilir mamalarıyla bazı köpek sahiplerinin vazgeçemediği köpek mamalarıdır. Firma Opti renal,opti start ve opti digest gibi birbirinden değerli ve bilimsel dayanaklı formüller ışığında mama üretimi yapmaktadır.

Pro Plan Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Firma Amerika Birleşik Devletleri menşeili 100 yıla merdiven dayamış çok köklü bir kuruluş olmakla birlikte dünyada en çok satan köpek maması markalarında üst sıralarda yer almaktadır. Arge departmanına verdikleri önemle ünlü bir marka haline gelen Pro plan Nestle Purina şirketi tarafından üretilen bir kedi köpek maması markasıdır. Evcil kedi ve köpek sahiplerinin geri dönüşlerine de önem veren firma formüllerini bu doğrultuda geliştirmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Pro Plan Yavru Köpek Maması

Yavru köpekler doğduklarında ilk hafta anne köpek tarafından ağız sütü ile beslenirler, bu süt onlar için antikor görevi üstlenir daha sonra süt dönemi 40 ile 45 gün aralığına kadar devam eder. Bu dönemden sonra anne köpek yavaş yavaş yavrularını dış dünyaya hazırlamak için sütten keser. İlk etapta sütten başka bir besin maddesi ile tanışmayan yavru köpeklerin sindirim sistemleri ve bağırsak flora sistemi oldukça hassas yapıdadır. Kuzu etli Pro plan yada somon etli Pro plan aynı zamanda Opti digest formüle sahip diş ve diş eti yapısını korumasının yanı sıra nemli teknolojisi sayesinde daha kolay sindirilebilir bir mama haline gelmektedir.

Pro Plan Yetişkin Köpek Maması

Anne sütünden sonra yavru köpek maması kullanan minik dostlarımız bu sürenin devamında yetişkin köpek mamasına geçiş yapmak zorundadırlar. Köpekler sanılanın aksine 12 aylığa kadar değil 18 hatta 24 aylığa kadar gelişim göstermektedir. Yetişkin olduklarında bedenlerini güçlü kılmak adına hayvansal ağırlıklı besinlerle beslenmek zorundadırlar. Sitemiz üzerinden Pro plan yetişkin kuzulu köpek mamaları yada Pro plan yetişkin somonlu köpek mamalarını inceleyebilir içerik ve marka hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması Fiyatları

Mama üretiminde tercih edilen formül mamanın paket kalitesinin yanı sıra hayvansal içeriğin kalitesi önem arz etmektedir. Pro plan gibi yüksek kaliteli ve dünya çapında kendini ispatlamış milyonlar tarafından tercih edilen markanın uygun fiyatlı köpek maması kategorisine girebilmesi adına tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de doğru pazarlama ve fiyat politikası uygulanmaktadır. İndirimli Pro plan ürünleri için bizimle iletişime geçebilir www.patizenya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Pro Plan Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?