16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Pro Plan Kedi Maması

Ülkemizde en çok satılan ve tercih edilen kedi kuru mamaları denilince adı her zaman ilk sıralarda geçen Pro plan ABD menşeili bir evcil hayvan yemleri üreten marka olup Nestle Purina bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bütün kediler aynı tip mamayı yiyemez ve tek tip beslenme metodu ile beslenemez. Deri problemi olan bir kedi tavuk etli kedi maması yerine somonlu kedi maması tükettiğinde daha sağlıklı olabilir. Kediler yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemine girerler. Bunların haricinde ek olarak unutulmaması gereken diğer hususta kediniz ister yetişkin ister yaşlı olsun kısırlaştırma operasyonu sonrası iştahı artacağından ve hormon düzeyi bariz değişeceğinden dolayı daha iştahlı ve eskiye kıyasla bünyesi yağ yakmada zorlanacaktır. Daha dengeli protein ve karbonhidrat oranın yanı sıra mümkün olan en düşük yağ ile formüle edilen kısırlaştırılmış kedi maması ile beslenilmelidir. Tüm dünyada ve ülkemizde de adeta bir fenomen haline gelen Pro plan kısır somon kedi maması satış rekorları kırmakta kedi severlerin dikkatini çekmektedir. Kediler tazeliğini kaybeden bozulan bir etin tadını biz insanlardan hatta koku duygusu gelişmiş diğer hayvanlardan çok daha hızlı alabilirler. Pro Plan nemli mama teknolojisi ile hem daha yüksek lezzetli hem de daha taze ürünleri üretmekte ve kedi sahiplerinin beğenisine sunmaktadır. Bizler Patizenya ailesi olarak size en güncel son kullanım tarihli ürünleri sunmanın yanı sıra Nestle Purina Pro plan gibi envanterimizde bulunan daha bir çok çeşit kedi maması üreticileri ile sadece faturalı ve sözleşmeli çalışmakta mama stoklarımızı bu yönde tedarik etmekte ve güncel tutmaktayız. Sizde aynı gün hızlı kargo indirimli Pro plan kedi maması avantajları ve diğer kampanyalardan haberdar olmak ve yararlanmak istiyorsanız www.patizenya.com yada İnstagram hesabımız Patizenya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Pro Plan Hakkında

Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan ve 90 yıllık bir süre zarfında evcil hayvan beslenmesinde öncü olan markalardan biri olan Pro plan nestle firmasının evcil hayvan besleme alanında inanılmaz yoğun mesai harcadığı 400 den fazla sadece kalite kontrol ve ARGE çalışmaları için personel bulunan kuru ve ıslak yaş mama üreticisidir. Firmanın yıllardır kullanılan ve sürekli geliştirilen patentli formülleri bulunmaktadır. Mama içeriğinde kullanılan hayvansal gıdalar nestle firmasının kendisine ait devasa çiftliklerde üretimi sağlanan kümes hayvanları, kuzu ve dananın yanı sıra kendi tesislerinde geniş havuzlarda üretilen sadece belli cins somon balıkları eti kullanılmaktadır. Pro plan sadece kısır kedi mama üretimi için Purina bünyesinde bu alanla ilgilenen gıda mühendisleri ve beslenme uzmanları bulunmaktadırlar. Yağ oranı diğer kedi mamalarına nazaran neredeyse %60 daha az olmasına karşın yüksek lezzetli olması bu mamanın satış rekorları kırmasına neden olmuştur.

Pro Plan Yetişkin Kedi Maması

Yavruluk dönemi atlatan kediler 7 ile 8 yaş aralığına kadar yetişkin kedi olarak kabul edilirler. Yaşlılık dönemine kadar genel sağlıklarını koruyabilmeleri ve yetişkinliklerinin devamında sağlıklı yaşlılık süreci geçirebilmeleri adına kaliteli kedi mamaları ile beslenmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda tüy yumağı sorununa karşın Pro plan kedi mamalarının bütün mamalarında eser miktarda malt macun mamanın içerisinde bulunmaktadır. Bazı mamalarında ise örneğin Pro plan DERMA serisinde yüksek miktarda kedi malt macun ve TAURİN bulunmaktadır.

Pro Plan Yavru Kedi Maması

Kedigiller familyası genel olarak ilk 4-5 haftalık anne sütünden sonra ki 12 aylık oluncaya kadar ki süreçte inanılmaz hızlı ve ivmeli gelişim gösterirler. Beslenmelerinde ki en ufak yetersizlik özellikle yavruluk döneminden sonra başlayan yetişkinlik döneminde telafisi mümkün olmayan kalıtsal sorunlara sebebiyet vermektedir. Biz patizenya.com ailesi olarak gerektiğinde bünyemizde çalışan ve iş ortaklığı yaptığımız veteriner hekimlerimiz ile sağlıklı ve doğru tercih yaparak yavru kedi maması seçimi aşamasında destek vermekten mutluluk duyacağız.

Pro Plan Yaşlı Kedi Maması

Kedilerin yaşlılık dönemleri yavruluk ve yetişkinlik dönemlerinde ne kadar düzenli veteriner kontrolleri yapıldığından tutunda hangi kedi kuru maması ile beslendiğine kadar önem ve değişiklik gösteren konu başlığıdır. Kediler genelde 7 ile 8 yaş sonrasında yaşlılık dönemine girerler. Artık bağışıklık sistemi eskisi kadar kuvvetli olmayacağından çinko ve yüksek c vitamini desteğine ihtiyaç duymaktadırlar. Yaşlı kedi mamalarında en önemli kriterde minik patilerin eskisi kadar bedenleri tarafından üretemeyeceği mineral ve vitaminlerin daha yüksek miligramlarda mama içeriğinde onlara sunulması gerektiğidir.

Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısır dostlarımızın özellikle dişi kedilerin zaten az olan testosteron hormonu daha da azalacak yüksek olan östrojen hormonu biraz daha yükseleceğinden dolayı kilo almaya ve yağlanmaya her zaman olduğundan daha yatkın olacaktır. Genelde kedi sahipleri kısırlaştırma operasyonundan sadece 2-3 gün sonra kedilerinin çok iştahlandığını ve doymak bilmez duruma geldiğini ifade ederler. Kısır kedilere normal mama vermek doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Kısır kedi maması kullanmamız ve bu mamanın Pro plan kısır kedi maması gibi en iyi kedi maması kategorisinde yer alan mamalardan biri olması gerekmektedir.

Pro Plan Kedi Maması Kullananlar

Ülkemizde satış hacmine baktığımızda en çok satan kedi maması başlığı altında değerlendirebileceğimiz Pro plan kedi mamaları hakkında kullanıcı deneyimlerine ulaşmak zor olmayacaktır. En güvenilir ve %100 orijinal kedi mamaları www.patizenya.com garantisi altında olmakta ve sizlerle geçmiş müşteri deneyimlerini paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Pro Plan Kedi Maması Fiyatları

Mama seçimini daha rahat yapabilmeniz adına sizler için fiyat aralığı belirleyebileceğiniz optimizasyon yapmakla beraber uygun fiyatlı kedi mamalarını rahatlıkla bulabileceğiniz sayfalar tasarladık. Pro Plan ABD menşeili bir ürün olduğundan dövize bağlı olarak değişen rakamları ile beraber bizler Patizenya Online Pet Shop olarak elimizden geldiğince size her zaman en uygun kedi maması fiyatları sunmaya çalışacağız.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Pro Plan Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?