Tek bir sonuç gösteriliyor


Pro Choice Köpek Maması

Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlanan ve özellikle Pro Choice Proderma 18 kg modelli maması ile tanınan süper Premium kategorisinde pet besinleri üreten bir markadır. Markanın 30’dan fazla kedi ve köpek maması çeşidi bulunmaktadır. Belçika üretimi olan Pro Choice ülkemizde yavaş yavaş pazar payını almaya başlamasıyla beraber son tüketicinin güvenini kazanmaya başlamıştır.

Hangi Pro Choice Ürününü Tercih Etmelisiniz

Pro Choice köpek maması markası kedi mamaları ve köpek mamaları kategorilerinde üretim yapan ve alt kategorileri bulunan köpek maması markası olduğundan köpeğin yaşı, kilosu ve fiziksel durumu ile beraber çevresel faktörlere bağlı tercih yapılması gerekmektedir. Bizler size %100 orijinal ürün ve güvenilir köpek mamalarını sunmakla beraber en doğru tercih ve seçimi yapabilmeniz adına yardımcı olmak istiyoruz.

Pro Choice Proderma Kuzulu Köpek Maması 18 kg

Son dönemlerde paket boyutunun ve hacminin yüksek olması kilo avantajı ve uygun fiyatlı köpek maması olması sebebi ile Prochoice proderma ürünü sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tercihin en önemli sebeplerinden biride uygun fiyatında karşılık süper Premium kalitesinden ödün vermemiş olmasıdır. Sizde patizenya.com sitesi üzerinden orijinal ve faturalı Proderma ürünlerini incelebilirsiniz.

Pro Choice Köpek Maması Fiyatları

Diğer ithal ürünlerde olduğu gibi ülkemize giren ithal kuru köpek mamaları çeşitli vergilerle karşılaşmaktadır. Durum böyle olunca fiyat biraz yükselmektedir. Fakat Pro choice ithal kaliteli bir mama markasının olmasının yanı sıra rakiplerine kıyasla daha uygun fiyat politikası izlemekte ve kaliteli içeriği uygun fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Pro Choice Yaşlı Köpek Maması

Yol arkadaşlarımız 7-8 yaşlarından itibaren yaşlılık dönemine girerler, bu dönemden itibaren daha yumuşak taneli ve kolay sindirilebilen tercihen kuzu etli veya somon etli yaşlı köpek mamaları ile beslenmesi gerekmektedir. Fiyat /performans olarak değerlendirebileceğimiz Pro choice yaşlı köpek maması uygun fiyatlı ve Avrupa standartlarında bir kaliteyi köpek sahipleri tarafından son dönemlerde yoğun talep görmektedir.

Pro Choice Köpek Maması İnceleme

İçerik değerlendirmesine baktığımızda optimum ve dengeli düzeyde besin değerlerini ve günlük protein ihtiyacını karşılayabilecek protein oranının olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Lezzet olarak ta mamanın başarılı bir formüle sahip olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda veteriner uzman hekimlerde uygun fiyatlı kaliteli Pro choice köpek mamasını köpek sahiplerine tavsiye etmektedirler.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Pro Choice Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?