Gösterilen sonuç sayısı: 5


Light Köpek Maması

Bazı ırklar doğuştan kilo almaya meyillidir. Bazı pati dostlarımız ise fazla iştahlı ve obur olduklarından kilo sorunlarına bağlı obezite, kalp sorunları, eklem sorunları vb. gibi ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmaktadır. Tam bu noktada içeriği uzman hekimler tarafından formüle edilmiş mümkün olan en düşük yağ yüzdesi kullanılan yüksek olmayan kolay sindirilen dengeli protein ve karbonhidrat dengesi sunmaktadır. Ayrıca köpeklerin yağ yakımını arttırmak yada ideal kilolarını korumak kilo alımını engellemek adına bitkisel ek besin takviyeleri light köpek mamalarına eklenmektedir.

Light Köpek Maması Çeşitleri

Diğer köpek mamaları gibi fazla çeşit aromalarda bulunabilen örnek olarak kuzulu somonlu yada dana etli light köpek mamalarında evcil hayvanımızın sevdiği aromayı bulduktan sonra kaç kg paket olacağına karar vermektir ufak ırk köpekler için 1 ile 3 kg ağırlığında küçük ırk light köpek mamaları yeterli olurken büyük ırk bir golden için büyük ırk light köpek maması daha uygun olacaktır.

Light Köpek Maması Faydaları

Light köpek mamalarında diğer mamalara kıyasla çok daha az yağ bulunmaktadır. Bununla beraber çok daha dengeli ve ölçülü düzeyde protein / karbonhidrat dengesi bulunmaktadır. Özel formüle edilen bu mamaların ek vitaminlere ilave olarak çeşitli doğal ve ek besin destekleri ile kilo almaya meyilli olan yada diyet yapan köpeklerin tokluk hissinin diğer mamaları tüketenlere nazaran fazla olmasıdır. Patizenya Online Pet Shop üzerinden Felicia, Advance, Pro Plan, Royal Canin, ND yada Reflex gibi özel formüller ışığında güvenilir üretici ve markaların kaliteli light köpek mamalarını tercih edebilirsiniz.

Light Köpek Maması Fiyatları

Diğer mama çeşitlerinde olduğu gibi paketin kalitesi kullanılan hammadde içeriğinin maliyeti diğer ek bileşenler örnek olarak omega 3 yada omega 6 veya yucca otu gibi ek bitkiler fiyatlara direk olarak etki etmektedir. Sizlere Uygun fiyatlı light köpek mamaları için bilgilendirme ve destek vermek üzere canlı destek bölümü üzerinden iletişime geçebilir yada info@patizenya.com mail atabilirsiniz.

En Ucuz Light Köpek Maması

Bu noktada en ucuz mamayı araştırmak yerine köpek sahipleri genel olarak en ucuz light köpek maması hem de mamanın güvenilir olmasını araştırmaktadır. İthal ürünler yerine ülkemizde üretilen yerli köpek mamaları bazı vergi türlerinden muaf oldukları için avantajlı bir konuma yerleşmektedir.

Light Köpek Maması Yorumları

Köpek sahipleri acele karar vermemek adına daha önce kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı çeşitli site blogları ziyaret edebilir, almak istedikleri light köpek maması ile ilgili yorumları okumak isteyebilirler. Bu yorumları elbette incelemekte fayda var fakat unutmayın ki her köpek farklı bir bünyeye ve besinsel ihtiyaçlara gereksinim duyar. İnsanlar kadar veteriner hekim önerilerine de kulak vermenizin önemini vurgulamak isteriz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Light Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?