37 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Kuzulu Köpek Maması

İnsanlar en fazla neden kuzulu köpek mamalarının tercih edildiğini ve faydalarını merak etmektedirler. Bunun en büyük sebebi kuzu etinin sindirim üzerinde ki pozitif etkileridir. Köpeği yormaz ve gerekli olan enerjiyi ona sunar. Günümüzde bir çok markanın kuzulu köpek mamaları ve yavru köpek için kuzulu köpek maması üretimi bulunmaktadır. Özellikle yaşlı köpek dostlarımız günün büyük bölümünü uykuyla geçireceğinden onlara ağır gelmeyecek kuzulu mamalar ile beslemek doğru olacaktır. Bir diğer konuda kuzu eti lezzet yönünden mama ayrımı yapan köpekler için bile karşı konulamaz bir lezzet olduğudur.

Kuzulu Köpek Maması Fiyatları

Köpek maması üretiminde işlenmiş hayvan proteini, hidrolize protein yada formülünde olan besin katkı maddelerinin miktarı ve kalitesi fiyatı belirleyen en önemli unsur haline gelmektedir. Bunlara ilave olarak paketin büyüklüğü kuzulu köpek maması 15 kg ile kuzulu köpek maması 3 kg elbette farklı fiyatlarda olacaktır. Pati sahipleri mama fiyatlarını araştırırken aynı zamanda mamanın GDO ve renklendirici içermeyen mama olmasına önemle dikkat etmektedirler.

Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

Dana etine kıyasla daha leziz bir aroması olan kuzulu köpek mamaları mama seçen ve burun kıvıran köpek dostlarımızı bile cezbetmektedir. Kuzulu köpek mamaları aynı zamanda içeriğinde yüksek et oranı sayesinde yetişkinlik çağında enerjilerini ve kondisyonlarını korumak için onlara yeterli enerjiyi sunacaktır. Tahılsız kuzu etli köpek mamaları için Acana, Orijen yada  N&D ürünlerini inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli az tahıllı kuzulu Felicia ve Reflex mamalarına da göz atmayı unutmayın.

Kuzulu Yavru Köpek Maması

Köpekler anne sütünden kesildikten itibaren bedenleri yavaş yavaş katı besinleri sindirebilir düzeye ulaşacaktır. Köpek kuzulu konserve yaş mamalardan sonra pati sahipleri kademeli olarak kuzulu yavru köpek mamalarına geçiş yapmak isteyebilirler. Yavruluk döneminde bazı köpekler ilk etapta kuru mamaya karşı isteksiz olabilmektedir. Dana etine kıyasla biraz daha aromatik ve lezzetli olan kuzu etli köpek mamasını denemenizi öneririz. Aynı zamanda anne sütünden yeni kesilen yavru köpeğiniz için bu alışma süresinde onun sindirim ve mide sistemini yormayacak kuzulu yavru köpek mamasını tercih etmeniz çok doğru bir tercih olacaktır.

Kuzulu Köpek Maması Markaları

Bizler Patizenya Online Pet Shop ailesi olarak sizlere gerek yerli gerekse ithal kaliteli ve ekonomik kuzulu köpek maması markalarını sunuyoruz. Sitemiz üzerinden yapılan tüm alışverişler firmamız tarafından %100 orijinal ürün garantisi altında olup sadece faturalı satılmaktadır. Köpek kuru mamaları kategorisinden kuzulu köpek maması sayfasını ziyaret ederek LAVİTAL,KRAX,TROPİ,LİVA,KAYS,ECONATURE VE TOMİ gibi uygun fiyatlı köpek mamalarını tercih edebilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Kuzulu Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?