13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Kuzulu Kedi Maması

Kedi sahipleri kedilerin sağlıklı olmaları ve ihtiyaçları olan amino asit, vitamin ve mineralleri almalarını isterler. Özellikle cins kedilerde sıklıkla karşılaşılmakta olan sindirim sistemi sorunları cilt ve deri problemleri yüzünden hangi hayvansal et ve hayvansal et ürünleri içeren kedi mamalarını tercih etmeleri gerektiğini bilemez duruma gelebilmektedirler. Kuzu etli kedi mamaları sığır etli kedi mamalarına nazaran hemen hemen aynı protein oranlarına sahip olmakla birlikte daha rahat sindirmelerine olanak sağlayan et içerikleri sunmaktadır. Bizler evcil dostlarınızı en az sizler kadar seviyor ve değer veriyoruz. Firma bünyemiz dahilinde ACANA, ORİJEN, FELİCİA, N&D, ROYAL CANİN, HİLL'S VE PRO PLAN GİBİ markaların kaliteli ve uygun fiyatlı kuzulu kedi maması ve kuzulu yavru kedi mamalarını bulabilirsiniz. Ürünlerimiz %100 güvenli ve faturalı olmakla beraber son kullanım tarihlerinde sorun olmayan taze ürünlerdir.

Kuzulu Kedi Maması Çeşitleri

Kendi içinde kuzulu yavru kedi maması ve kuzulu yetişkin kedi maması olarak 2 ana başlık altında ayrılan mama aynı zamanda tahıllı kedi maması yada tahılsız kedi mamasının yanı sıra az tahıllı kedi maması olarak alt başlıklarda ayrılabilmektedir. Farklı çeşit ve aromada zengin içeriklere sahip kedi mamaları hakkında bilgi alabilir, Güvenlik damgasına sahip ve SSL veri korumasına sahip www.patizenya.com adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

Kuzulu Yavru Kedi Maması

Hayatlarının ilk 4 ile 5 haftası sadece anne sütü ile beslenen yavru kediler ilerleye zamanlarda kedi yaş mamasına ardından kedi kuru mamasına geçiş yapmaktadırlar. Fakat büyük patili köpek dostlarına oranla çok daha seçici olan kediler özellikle yavruluk dönemlerinde daha temkinli olabilmektedirler. Tamda bu noktada kuzu etinin yüksek besin bileşenlerine sahip olmasının yanında diğer et türlerinden daha aromatik ve karşı konulamaz olması sebebi ile yavru kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen kuru kedi mamalarından biridir.

Kuzulu Kedi Maması Tavsiye

Minik dostunuzun hoşlandığı aromayı bulduğunuza ve seçimi kuzulu kedi maması yada kuzulu yavru kedi maması olarak yaptığınıza göre sırada besinsel içeriklerin analiz edilmesi olmalıdır. Kediniz yavru kedi ise daha yüksek proteinli bir kedi maması tercih etmelisiniz. Yada kediniz kısırlaştırılmış kedi ise kısır kedi maması tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Kuzulu Kedi Maması Fiyatları

Fiyatlar ülkelerin vergi sistemleri, döviz kurları yada mamanın ithal olduğu yada olmadığı yönünde değişmekle beraber mama içeriğinde kullanılan hayvansal kaynakların kalitesi bunlara ek olarak kedi ek besin ürünleri yada mamaya ilave edilen kedi vitaminleri gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. En ucuz kuzulu kedi maması yada en kaliteli kuzulu kedi maması seçeneklerinden öğrenmek istiyor ayrıca avantajlı indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız bizi İnstagram hesabımız Patizenya Online Pet Shop üzerinden takip edebilir ve www.patizenya.com üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Kuzulu Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?