77 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kuru Kedi Maması evcil dostlarınızın gerekli beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formül edilmiş besinlerdir.Her markanın farklı aroma çeşitleri ve protein miktarları farklılık göstermektedir.Sizler onlar için en uygun olan mamayı seçerken mutlaka veterinerize yada bizlerdende öneri alarak en doğru yorumu sizler vericeksinizdir.


Kuru kedi maması

Kuru kedi mamaları kullanım kolaylığı yönünden en çok tercih edilen kedi mamalarından olmakla beraber yanında bir kapta su ile bulundurmanız kedinizin yemesini kolaylaştırmada katkı sağlayacaktır. Balıklı (Somonlu, morinalı), kuzulu ve tavuklu kuru kedi mamaları gibi seçenekler ile kedinizin damak tadına uygun olacak şekilde tercih edilebilir.

Kuru kedi maması fiyatları

En uygun fiyatlı kuru kedi maması tercih etmeye çalışırken kedinizin damak tadına uyup uymaması, vitamin ve mineraller açısından, besin değerleri yönünden kedinize uygun olup olmadığını da kontrol etmeniz gerekmektedir. Gerekli besin değerler, protein, amino asit, vitamin ve mineral değerlerini sağlamayan uygun fiyatlı kuru kedi mamaları kediniz açısından sağlıklı olmayabilir.

Kuru kedi maması çeşitleri

Farklı aromalara sahip kuru kedi mamalarını kedinize uygun olarak üreten markaların somonlu, tavuklu, kuzulu gibi kedinizin sevebileceği aromalarda ve çeşitli ırk ve cinsteki kedilere uygun olarak tercih edebileceğiniz mamalar kedinizin enerji seviyesini yükseltecek, tüy parlaklığı ve kalitesini arttıracak, kilo kontrolünü sağlayacak ve ileride ırkına özel oluşabilecek hastalıkların önüne geçebileceği yönünde uzmanların önerileri bulunmaktadır.

Kuru kedi maması markaları

Bu alan en kaliteli kedi mamalarını kedilerin cins ve ırklarına özel olarak üreten gerekli onayları almış vitamin, mineral ve besin değerleri yeterli seviyedeki kuru kedi mamalarını tercih etmeniz patili dostlarınızın sağlığına, enerjisine ve mutluluğuna olumlu katkı sağlar. Bu alanda bilindik ve güvenilir olan Acana, Royal Canin, Pro Plan, Felicia, Hill's, Brit Care, Pro Choice gibi markaları patizenya adresimiz üzerinden güvenle temin edebilirsiniz.
Kuru kedi maması hakkındaki yorumlarımızı siz değerli kullanıcılarımızın görüşlerine sunuyoruz, umarız faydalı olmuştur.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Kuru Kedi Mamasi
Hakkında bilgi almak ister misiniz?