117 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Köpek Yatakları

Köpek dostlarımız kendilerine ait güvenli yaşam alanlarında konforlu dinlenme alanına ihtiyaç duymaktadırlar. Köpekler aynı kedilerde olduğu gibi yumuşak zeminlerde uyumayı ve dinlenmeyi çok severler. İster evin içinde isterse bahçemizde kullanabileceğimiz köpek yatakları çeşitli boyut, desen ve renklerde üretilmektedir. Sizde köpeğiniz için büyük ırk köpek yatağı yada küçük ırk köpek yataklarında patizenya.com adresi üzerinden göz atabilirsiniz. Dış ortamda bahçede yada balkonda beslenen köpekler için köpeklerinin mutlu ve huzurlu istirahat edebilmeleri adına dış mekan köpek yatakları üretilmektedir. Sitemiz üzerinden Dubex, Lepus yada Trixie gibi kaliteli uygun köpek yataklarını inceleyebilirsiniz.

Köpek Yatağı Seçimi Nasıl Olmalı?

Köpeklerin bazıları yumuşak bazıları sert taban isterler bu onlar için değişkenlik gösteren bir durumdur. Bunun yanında iç mekan köpek yatakları ve dış mekan köpek yatakları birbirinden farklıdır. Dış mekan köpek yatakları nispeten daha sert olup fırça yardımıyla kolayca temizlenebilen yataklardır. İç mekan köpek yatakları ise kendi aralarında peluşlu köpek yatağı gibi yumuşacık olan konforu yüksek ve köpeklerin vazgeçemediği köpek yatağı modelleridir. Köpeklerin mevcut kilo ve boylarına ek olarak yattıkları zaman kapladıkları hacimsel alan iyi hesaplanmalı ve seçim buna göre yapılmalıdır. Köpekler bazı kumaşlara ve materyallere karşı hassasiyet ve alerjen tepki gösterebilir. Seçim yaparken kumaş seçimine dikkat etmenin yanında özellikle çok ileri yaşlarda idrar tutmakta zorlanan sadık dostumuz için içerisine köpek tuvalet bezi serebileceğimiz ebatta ve gerektiğinde rahat yıkanabilir malzemeden yapılmış olan köpek yatağı almalıyız.

Köpek Yatağı Fiyatları

Her köpek yatağı modelinin üretiminde kullanılan malzeme, kumaş ve iplik kalitesi farklı olacağından fiyatlarda doğal olarak değişiklik gösterecektir. Bazı köpek sahipleri ucuz uygun fiyatlı köpek yatakları arayışına girmektedirler. Son zamanlarda ülkemizde de popüler hale gelen köpek battaniyeleri iç mekan ve dış mekan köpek yataklarına nazaran uygun fiyatlarıyla tercih edilmektedir.

Köpek Yatağı Çeşitleri

Köpek yataklarında çeşitli ürün yelpazesi ile www.patizenya.com Online Pet shop ailesi sizlere aynı zamanda ahşap köpek yatağı gibi ev dekorunuza renk katabilecek modeller haricinde en doğru köpek yatağı seçimi ve tavsiyesi için fikir veren müşteri deneyimlerini Dubex, Lepus, Stella, Doglife yada Bedspet gibi markaların açıklama kısmında sunmaktadır. Hızlı kargo ve güvenli alışveriş için %100 müşteri memnuniyetine önem veren Patizenya ailesine sizde katılabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Köpek Yatakları
Hakkında bilgi almak ister misiniz?