Tek bir sonuç gösteriliyor


Köpek Tasması ve Kayışları

Vahşi doğada yüzyıllar önce insanoğlu kurtları evcilleştirerek alt soy olan köpeklerin evrimleşmesine zemin hazırladı ve bunu başardı. Zamanla insanların sosyal ve şehir hayatlarına adapte olan köpeklerin en büyük ihtiyacı ve hakkı olan tuvalet ve egzersiz ihtiyacı için düzenli dışarı çıkmalarını köpek sahipleri tarafından daha güvenli ve konforlu duruma getirmek için köpek tasma ve kayışları üretilmiştir. Büyük ırk köpekleri deri köpek boyun tasmaları yada köpek zincirli boyun tasmaları ile insanlar rahat kontrol edebilirken çok fazla güç gerektirmeyen ufak ırk köpek sahipleri köpek göğüs tasmalarını tercih etmişler bunun yanında olası bir kaybolma durumunda tasmalarına takılan köpek künye ve isimlikleri ile kendilerine rahat ve kolay ulaşılmasına olanak sağlamışlardır. Patizenya ailesi olarak online pet shop sektöründe sürekli kendimizi güncel tutuyor gerek yurt içinden gerekse yurt dışından ithal ürünleri beğeninize sunuyor düzenli gerçekleştirdiğimiz yurt içi ve yurt dışı fuarlar ile birlikte yenilikçi ürün arayışımızı siz değerli müşterilerimiz için sürdürüyoruz.

Köpek Tasması

En çok tercih edilen köpek tasması olan köpek boyun tasmaları hakiki derili köpek boyun tasması ve çivili köpek boyun tasması olarak farklı sınıflarda ebatlarda olabileceği gibi orta ve büyük ırk köpeklere nispeten daha ufak yapıda olan ufak ırk köpekler için kumaş köpek göğüs tasmaları ve deri köpek göğüs tasmaları bulunmakta her iki tasma çeşidi de köpek sahipleri için ergonomik tasarıma sahip olduğundan dostları ile beraber konforlu seyahat etmelerine olanak sağlamaktadırlar.

Köpek Kayışı

Tasmaları kontrol edebilmek ve köpeğimize güvenli rotaları sunabilmek acil durumlarda onlar üzerinde tam hakimiyet kurmak için uçlarında klipsleri bulunan köpek kayışları köpek sahiplerinin olmazsa olmaz araç olarak nitelendirdiği ürünlerden yalnızca biridir. Kalın bakla zincirli kayışlar olabileceği gibi DOGGİE YADA FLEXİ GİBİ 3 METRE İLE 8 METRE ARALIĞINDA OLABİLEN kaliteli otomatik tasmalar bulunmaktadır.

Köpek Tasması ve Köpek Kayışı Çeşitleri

Köpek tasması için size ilk olarak az bilinen fakat fonksiyonel bir ürün olan emniyet kemeri tasmasını araştırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sonrasında hem tasma hem de zararlı olan bit, pire ve kenelerden köpeğinizi uzak tutmak için pire tasmalarını deneyebilir mucize sonuçlarını kendi gözünüzle görebilirsiniz. Köpek boyun tasmaları ve köpek göğüs tasmaları ise evcil hayvanın boyut ve kilosuna göre farklı tercih sıralarında yer alabilmektedir. Spor yapan pati sahipleri ve köpekleri içinde özel olarak koşu ve yürüyüş tasmaları üretilmiştir. Tamamlayıcı bir aksesuar olan köpek kayışları ise inanılmaz konfor ve rahatlık sunan otomatik gezdirme tasmaları aynı zamanda tutamaçlarında ki yumuşak doku ile tercih edilmektedir. Standart köpek gezdirme kayışları ise deri gezdirme kayışı yada zincir gezdirme kayışı olup ihtiyaç durumuna göre tercih edilir. Bekçilik yapan köpekler yada olası bir felaketi önlemek adına ise bahçe bağlama zincirleri ve kayışları bulunmaktadır. Dilerseniz SPRENGER,PETSAFE YADA EASTLAND marka tasma ve kayışları www.patizenya.com adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Köpek Tasması ve Kayışı Seçimi Nasıl Olmalı?

Eğer köpeğiniz bir eğitim programında ise köpek eğitim tasması tercih etmelisiniz. Diğer deri boyun tasması yada göğüs tasması tercih etmek isterseniz de boyun yada göğüs ölçülerini almalı tasmanın çok bol yada çok sıkı olmamasına dikkat etmelisiniz. Aynı şekilde kayış seçiminde de köpeğin fiziksel kondisyonu ve kilosu önem arz etmektedir. Örnekle açıklamak gerekirse 55-60 kg ağırlığında ki Danua yada Fransız Mastiff ırkı bir köpek ince bakla zincirli kayış yada 1-10 kg ağırlık aralığı için üretilmiş otomatik gezdirme tasması ile gezdirilmesi halinde tasma amacına uygun olmayacağından kopma tehlikesi meydana gelebilecektir.

Köpek Tasmaları ve Kayışları Fiyatları

Birbirinden farklı modeller, renkler ve kalitede üretilen köpek tasma ve kayışları ürünün kumaş, suni deri yada gerçek deri olmasına göre değişiklik gösterebileceğinden kaliteli olsa dahi standart bir köpek kayışı çok fonksiyonlu otomatik köpek gezdirme kayışından her zaman daha uygun fiyatlı köpek kayışı olacaktır. Sizlere sitemiz üzerinden uygun fiyatlı köpek tasma modellerini sunmakla beraber yüksek kaliteli köpek tasma ve kayışlarını envanterimizde bulundurduğumuzu belirtmek isteriz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Köpek Tasması ve Kayışları
Hakkında bilgi almak ister misiniz?