Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Köpek Taşıma Çantası

Köpekler aynı ataları olan kurtlar ve yabanı köpekler olan dingolar gibi güvenli yaşam alanı arar beslenme ve barınma ihtiyaçlarını burada karşılamak isterler aksi durumda tedirgin ve mutsuz olurlar. Buradan köpek kafeslerinin önemini rahatça anlayabiliriz, evde bakılan köpeklerin bahçede ki pati dostlarına kıyasla ev tipi köpek kulübelerine sahip olsalar da evin içerisinde her zaman bu imkana sahip olmuyorlar. Burada sizlere köpek kafeslerinin zorunluluğundan bahsettik şimdi ise kimilerine göre opsiyonel bir seçenek olan köpek taşıma çantaları hakkında konuşmak istiyoruz. Özellikle küçük ırk köpekler için veteriner ziyaretleri araç gezileri ve tatil planlarında olmazsa olmaz ürünlerden biri taşıma çantalarıdır çeşitli boy ve ebatta köpek taşıma çantaları ve avantajlı fiyatları için www.patizenya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Köpek Taşıma Çantası Ne İşe Yarar?

İster kısa süreli veteriner ziyaretlerinde istenilirse uzun süreli araç yolculuklarında tercih edilen köpek taşıma çantaları aynı zamanda uçak seyahatlerinde de sıklıkla tercih edilebilmektedir. Çeşitli boy ve ebatlarda üretimi yapılan taşıma çantaları köpek sırt taşıma çantası yada valiz şeklinde çekçek formda olabilmektedir. Bazı köpek sahipleri araçlarında köpekleriyle seyahat sırasında köpek emniyet kemerlerinden faydalandığı gibi fazla yaramaz ve hareketli olan köpekler için sürüş sırasında tehlike arz etmemesi adına köpek taşıma çantaları, köpek taşıma kafesleri yada köpek araç bagaj taşıma kafesleri tercih edebilmektedirler. Köpek taşıma çanta ve kafeslerinde üretim sırasında konulan özel bölümler sayesinde köpek sahipleri aşı kimlikleri, köpek ödül mamaları ve köpek ödül bisküvi gibi eşyalarının yanı sıra yedek köpek tasması ve köpek kayışlarını seyahat sırasında yanlarında taşıyabilmektedirler.

Köpek Taşıma Çantası Seçimi Nasıl Yapılır

Geleneksel sırt çantaları ile seyahat ederken evcil hayvanlarınızı almanıza izin veren farklı modeller vardır. Genelde iç yüzey ve tabaları yumuşak malzemeden yapılmıştır. Evcil hayvanınızın seyahat sırasında oksijen yetersizliği yaşamaması için fazla miktarda havalandırma kanalları bulunmaktadır. Köpek taşıma çantası seçiminde köpeğin boyu ve sahip olduğu kilo önem arz etmektedir. Küçük ırk köpek sahipleri standart ve uygun fiyatlı köpek taşıma çantaları tercih edebilirken 7-8 kg ve üzerinde ağırlığı olan köpek sahipleri taşıma sırasında zorluk yaşamamak için köpek sırt taşıma çantaları tercih etmektedir.

Köpek Taşıma Çantası Fiyatları

Kullanılan kumaş ve diğer tamamlayıcı malzemelerinden tutunda fermuar kalitesine kadar fiyatı belirleyen unsurlar bulunmaktadır. Köpek sırt çantaları genelde boyut ve ebatlarına göre fiyatlarda değişiklik gösterse de ucuz sırt çantaları kategorisinde yer alır buna karşın çek çekli valiz köpek taşıma çantalarının üretiminde daha fazla malzeme gerekeceğinden fiyatı biraz yüksek olabilmektedir. Köpek sırt çantasına ek olarak köpek omuz çantası da uygun fiyatlı kedi köpek taşıma çantalarına alternatif olabilmektedir.

Köpek Taşıma Çantası Tekerlekli

Tekerlekli köpek taşıma çantaları fonksiyonel olması sebebi ile ağır olan yada herhangi omurga rahatsızlığı olan köpek sahipleri için hayat kurtarıcı olabilmektedir. Sert ve kırılmaz plastikten üretilen tekerlekli taşıma köpek çantalarını patizenya.com adresinden inceleyebilir arzu ederseniz alabilirsiniz. Ferplast, Lepus, MPS, PERCELL, QUİPENG YADA DAYANG marka ürünlere bakabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Köpek Taşıma Çantası
Hakkında bilgi almak ister misiniz?