Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Köpek Otomatik Tasmalar ve Kayışlar

Özellikle geniş koru ve orman gezilerinde otomatik köpek gezdirme tasmalarının fonksiyonel özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bir noktayı koklamak isteyen köpeğinizin nefessiz kalmasını önlemek ve ani çekiştirme sonucu onunla birlikte sürüklenmeyi önleyeceği gibi kısa gezdirme kayışları yada kısa zincir kayışlara nazaran mesafe ayarı yapılabilen ister kısa ayarlanarak güvenli yürüyüşler için ister uzun ayarlanarak köpeklerin daha serbest egzersiz yapmaları ve gezmelerine olanak sağlayan köpek kayış çeşitleridir. Sitemiz patizenya.com üzerinden PAWİSE,DOGGİE yada dünyaca ünlü bir köpek kayışı markası olan FLEXi ürünlerini inceleyebilir köpeğinizin kilosuna uygun tasma kayış modeline karar verebilirsiniz.

Köpek Otomatik Tasma ve Kayış Faydaları

Makaralı otomatik köpek tasması yada uzayan köpek tasması olarak ta bilinen tasma çeşitleri sağlam ve ergonomik yapıları itibari ile dikkat çekmektedirler. Aynı zamanda son derece pratik olan köpek tuvalet poşetlerini bu tasmaya monte edebilir beklenmedik acil durumlarda poşet aramak zorunda da kalmazsınız. Piyasada 3 metre ile 5 metre aralığında olan değişen modelleri ile birlikte ister kısa olarak isterse uzun olarak kilitleyebileceğiniz mekanizması bulunmaktadır.

Köpek Otomatik Tasma ve Kayış Çeşitleri

Köpek uzayan tasma ve kayışlar farklı ebatlarda olan köpekler için ayrı ayrı modelleri 3 metre 5 metre ve 8 metre gibi ip uzunlukları ile beraber bütün renk çeşitleri ile sunmaktadır. Aynı köpek reflektörlü boyun tasmalarında olduğu gibi bazı otomatik tasmaların şeritlerinde araçların fark edebileceği reflektörler bulunmaktadır. Ek olarak tutamaçlarında ki malzemenin yumuşak yada sert yapıda olması kullanım konforunu etkileyeceğinden çeşitli ek modelleri mevcuttur.

Köpek Otomatik Gezdirme Kayış ve Tasma Fiyatları

Ürünün markası ve kalitesine ek olarak ip uzunluğuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.Patizenya.com ailesi olarak sizlere makaralı köpek tasması 5 metre yada diğer çeşitleri içinde barındıran FERPLAST, TRİXİE, DOGGİE VE FLEXİ gibi otomatik kaliteli tasma çeşitlerini sunuyoruz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Köpek Otomatik Kayışlar
Hakkında bilgi almak ister misiniz?