Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Köpek Mama ve Su Kabı

Birbirinden şık tasarımlarının yanında köpek sahiplerinin değer verdikleri dostlarının besinlerini sağlıklı tüketmesi için dikkat ettikleri kriterlerden biri olan paslanmaz çelik mama ve su kaplarına her evcil köpek dostlarımızın hakkı vardır. Mamalar asla yere yada halı üzerlerine dökülmemeli evcil dostumuza hayatın her alanında olduğu gibi yaşamsal bir kaynak olan kuru mama tüketiminde de saygı göstermek zorundayız. Bundan dolayı 16 veya 32 oz gibi çeşitleri bulunan köpek mama ve su kaplarını tercih etmeliyiz. Paslanmaz çelik mama su kabı, taşınır mama kabı, ikili çiftli mama kabı yada otomatik mama ve su kapları için www.patizenya.com online pet shop adresini ziyaret edebilirsiniz. Bizler rakiplerimizle yarışmak yerine pet sahiplerine en uygun kaliteli köpek mama su kapları gibi evcil hayvan ürünlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Köpek Mama Kabı

Her köpek farklı gramajda günlük mama tüketebileceği gibi bazen gramaj olarak az olan fakat hacimsel olarak geniş taneli köpek kuru mamaları bulunmalıdır. Sizlerde evcil petleriniz için en doğru mama kabı seçimini yapmadan önce günlük tüketeceği kuru mama miktarını bilmeli ve ideal ölçülerde kaliteli paslanmaz köpek mama kabı almalısınız.

Köpek Su Kabı

Köpekler genelde 1 yaş itibari ile tek öğün yada sabah ve akşam olmak üzere çift ana öğün halinde besinsel ihtiyaçlarını karşılarlar. Fakat su tüketiminde asla böyle bir kısıtlama söz konusu değildir. Özellikle yaz aylarında artan su ihtiyacı sebebi ile her zaman dolu bir su kapları her an ulaşabilecekleri bir yerde hazır bulundurulmalıdır. Dilerseniz sitemiz üzerinden Flip, Geras, Petstyle, Tommy yada Zampa paslanmaz çelik su kaplarına göz atabilirsiniz.

Köpek Mama ve Su Kabı Çeşitleri

Köpek mamalarının her zaman taze kalması için köpek mama saklama kapları veya doğru kuru mama miktarını ayarlamak için köpek mama ölçü kapları bulunmaktadır. Bazı köpek sahipleri ayrı ayrı olmasındansa ikili mama ve su kapları tercih etmektedirler. Günlük iş hayatımızda yada spor aktivitelerimizde bizlere eşlik edecek pati dostlarımız içinse taşınabilir mama ve su kapları bulunmaktadır. Plastik mama ve su kapları çok tercih edilmemekle beraber çelik olanlar daha sağlıklı olanlar daha tercih edilebilir durumdadır. Mama saatini unutan yada evcil dostunuzu evde saatlerce yalnız bırakmak zorunda kalan köpek sahipleri için otomatik mama ve su kapları bulunmaktadır. Kişisel ihtiyaç ve zevklere hitap eden daha bir çok ürüne ek olarak seramik mama ve su kapları bulunmaktadır. Son dönemlerde üstlerinde köpeklerin isimleri de bulunan ahşap mama ve su kapları da moda haline gelmiştir.

Köpek Mama ve Su Kabı Fiyatları

Sade yada fonksiyonel özelliklerine göre fiyat farkı olabileceği gibi kullanılan malzeme kalitesi örnek olarak paslanmaz çelik yada demir olması gibi faktörler belirleyici olacaktır. Dilerseniz petpretty, stefanplast yada hartz marka kedi köpek mama ve su kaplarını patizenya.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Köpek Mama ve Su Kabı
Hakkında bilgi almak ister misiniz?