Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Köpek Gezdirme Kayışları

Ağırlıklı olarak yaz ayları köpek sahipleri sahibi olduğu köpeklerin tuvalet ihtiyaçları başta olmak üzere mental ve fiziksel yapılarını korumaları için egzersiz yaptırmak zorundadırlar. Köpek gezdirme kayışları gezdirme sırasında olası tehlikeleri önlemek ve daha güvenli köpek sahip koordinasyonunu kurmak için olmazsa olmaz bir araç niteliği taşımaktadır. Köpeğinize önce çekiştirmeden yürümeyi öğretmeli ardından onun fiziksel aktivitesi amaçlı yapılan yürüyüşlerde tempolu yürüyüş yapmak onun için daha verimli ve eğlenceli olacaktır. Patizenya geniş ürün yelpazesi ile köpek kısa gezdirme ve uzun gezdirme kayışları ile beraber %100 deri kayışlar, otomatik kayışlar ve çeşitli model ve markaların kaliteli köpek gezdirme kayışlarını envanterinde bulundurmaktadır. Doğru tasma ve kayış seçimi için whatsapp destek hattımızdan yada patizenya.com canlı destek hattından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Köpek Gezdirme Kayışı Çeşitleri

Deri ve kumaş köpek gezdirme kayışları amaç ve kullanım sahalarına göre çeşitli seçenekleri ile köpek sahiplerinin beğenisine sunulmaktadır. Bunun yanında çok fonksiyonlu ergonomik tasarımlarıyla özellikle birden fazla köpeği olan köpek sahipleri için ikili köpek gezdirme kayışları bulunmaktadır. Kayışın kullanılış amacı belirlendikten sonra tamamen köpek sahibinin inisiyatifinde opsiyon bir seçenek olan desenli köpek gezdirme kayışları oldukça şık ve gösterişli görünümleri ile tercih edilmektedir. Halk arasında makaralı köpek gezdirme kayışı olarak adlandırılan otomatik köpek gezdirme kayışlarının en popüler iki markası olan FLEXİ VE DOGGİE patizenya.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Köpek Gezdirme Kayışı Fiyatları

Artan ve azalan döviz kurları dönemsel olarak diğer ürünlerde olduğu gibi özellikle yurt dışından gelen ithal evcil hayvan ürünlerinde pozitif veya negatif etkiler bırakabilmektedir. Tercih edilecek uzun köpek gezdirme kayışı olacaksa üretimde kullanılacak olan malzeme miktarı fazla olacağından kısa kayışa kıyasla daha maliyetli olacaktır yada 3 metre otomatik gezdirme kayışı fiyat olarak 5 metre otomatik gezdirme kayışından daha makul düzeyde olacaktır.

Büyük Irk Köpek Gezdirme Kayışı

Köpeklerde kayış seçimi köpeğin boy ve kilosuna göre değişiklik göstermekle birlikte kayışın mevcut uzunluğu aynı olsa dahi kalınlık olarak farklılık gösterebilmektedir. Büyük ırk köpekler için genelde uzun köpek kayışları, zincir köpek kayışları veya 50 kg ağırlığa kadar destekleyen 5 metre otomatik köpek gezdirme kayışları kullanılmaktadır.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Köpek Gezdirme Kayışları
Hakkında bilgi almak ister misiniz?