Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Kedi Taşıma Çantası

Çok farklı model ve çeşitleri bulunan kedi taşıma çantaları ihtiyaca göre pati sahiplerine sunulmaktadır. Örneğin kısa yolculuklar veya saatlerce sürecek bir yolculuk için çok daha farklı modellerle beraber gerek kedi sırt taşıma çantası, kedi el taşıma çantası yanı sıra araç için için kedi taşıma kutusu veya kedi taşıma box gibi farklı tür ve modeller söz konusudur. Hangi modeli seçerseniz seçin ama bizlere sorarsanız her zaman elinizin altında en azından acil veteriner ziyaretleri ve sürpriz kısa yolculuklar için bir kedi taşıma çantası bulundurmanız önemlidir.

Kedi Taşıma Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özgür ruhlu dostlarımız için özellikle ilk alışma evresinde stres durumu söz konusu olabileceği için nispeten kedimizin boy ve kilosuna uygun ve olması gerekenden biraz daha geniş çanta tercihi yapmanız gerekmektedir. En önemli bir başka kriter ise havalandırma kanallarıdır. Havalandırma kanalları çok fazla geniş olmamalı ideal genişlikte olmalı çantanın ön yüzey ve yanlarında yeterli sayıda olmalı gerekli oksijenin çantaya girmesine destek vermelidir. Ek olarak taban yüzeyi ne çok sert nede çok yumuşak olmalıdır gereğinden fazla sert olması rahatsız olmasına ve gereğinden fazla yumuşak olması da yolculuk sırasında özellikle kedi sırt çantalarında dengeli ve konforlu seyahat edememelerine sebebiyet verecektir.

Kedi Taşıma Çantası Çeşitleri

Müşterilerin kullanım ve ihtiyaç talepleri doğrultusunda farklı modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen modeller kedi sırt çantaları ve kedi omuz çantalarıdır. Bunların yanında araba veya uçak yolculukları içinde kedi kafesleri veya tekerlekli kedi valizleri bulunmaktadır. Burada seçim yaparken kedi sahiplerinin istek ve talepleri önem arz etmektedir.

En İyi Kedi Taşıma Çantası Markaları

Bazı markaları sizlere belirtmek gerekirse bunlar Ferplast, Trexie, Dougesi, Flip, Stefanplast, Karlie, Pawise vb. olabilir. Fakat bunların dışında gerek yerli gerekse ithal çok kaliteli kedi taşıma çantaları bulunmaktadır. Kumaş kalitesi yada fermuar kalitesinin yanı sıra hava kanallarının yeterli sayıda olması ve etkin olması en iyi kedi taşıma çantası seçimi yaparken sizlere fikir verecektir.

Kedi Taşıma Sırt Çantası

Kısa yürüyüşler ve gezilerde hatta okul, iş gibi yerlere giderken ve kedinizi yanınızda götürmek zorunda olduğunuz diğer mekanlarda kedi sırt taşıma çantaları çok kullanışlı ve işlevseldir. Sırt çantası formunda kullanabileceğiniz gibi önden takarak ta kullanabilirsiniz, hatta tutacaklar yardımıyla bir el çantası gibide taşımanız mümkün olmaktadır.

Şeffaf Kedi Taşıma Çantası

Kediler için kapalı ve dar ortamlar pek ilgi çekici yer olmamakla beraber kendilerini stres altında hissetmelerine sebebiyet vermektedir. Bu sebeple etrafı rahatça ve güvenle izleyebilmeleri bu stres durumunu rahatlıkla aşmalarına destek verir. Bir çok kedi şeffaf kedi taşıma çantası modeli bulunmaktadır. Bunlardan bazıları astronot kedi taşıma çantası veya büyük boy kedi taşıma çantası olabilir.

Astronot Kedi Taşıma Çantası

Hem şık olması sebebiyle hem de kediler için yüksek konfor sunduğu için astronot kedi çantaları son dönemlerde moda olmuş kedi çanta modelidir. Gerek yan tarafından kapı görevi gören gerekse komple fermuar ile açılabilen kedimizin rahatlıkla girip çıkabileceği ergonomik bir tasarımı bulunmaktadır. Genelde 6-9 arası havalandırma deliği bulunmakta ve kolay kolay su geçirmez bir yapıdadır. Ön yüzeyi şeffaf olması sebebi ile pati dostunuz seyahat sırasında etrafı rahatça izleyebilir. Çeşitli renk ve desenlerde üretildiğinden kedi sahipleri kendi zevk ve tarzlarına en yakın modeli bulmakta hiç zorluk çekmezler.

Kedi Taşıma Çantası Fiyatları

Alacağınız ve tercih edeceğiniz ürünün yerli olup olmaması ve ürün kalitesi gibi etmenler fiyatı belirleyen en önemli detaylardır. Bizler Patizenya Online Pet Shop olarak dilerseniz whatsapp destek hattı yada patizenya.com üzerinden gerçekleştirilen canlı destek hattımız sayesinde sizlere en güvenilir ve uygun fiyatlı kedi taşıma çantası modellerini tanıtmaktan mutluluk duyacağız.

En Ucuz Kedi Taşıma Çantası

Burada bizce kedi taşıma çantasının en ucuz olmasından yanı sıra fiyat / performans ürünü olmasıdır. Yani hem uygun ucuz fiyatlı kedi taşıma çantası olmalı hem de ergonomik ve işlevseli asgari düzeyde işimizi görebilecek belli bir kaliteye sahip kedi taşıma çantası tercih etmemiz gerekmektedir.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Kedi Taşıma Çantaları
Hakkında bilgi almak ister misiniz?