Özellikle kimsesiz dostlarımız için orman beslemelerinde uygun fiyatlı köpek mamaları aranmaktadır.Bu noktada içerik kalitesi olarak optimum protein ve yağ dengesi sunan jungle köpek mamaları uygun olmalarının yanında asgari oranda besin ihtiyaçlarını karşılaması sebebi ile tercih edilmektedir.Pelagos akvaryum tarafından üretilen hammadde tedariği yurt dışından sağlanan jungle kuru köpek mamaları rakiplerine kıyasla ucuz kuru mamalar olması sebebi ile tercih edilebilirler.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Jungle Köpek Maması

İnsanlar değer verdikleri yol arkadaşlarını ucuz köpek mamaları ile beslemek yerine uygun fiyatlı kaliteli köpek mamaları ile beslemek istemektedir. Gerek ekonomik olması gerekse uygun fiyatına karşın zengin içeriği ile tercih edilen Jungle köpek mamaları Pelagos akvaryum tarafından ithal edilen farklı çeşitleri bulunan sevilen köpek mamalarıdır. Orman beslemelerinde yada kimsesiz sokak hayvanları beslenmesinde sıklıkla kullanılmasının sebebi fiyat olarak uygun olmasının yanında optimum düzeyde besinsel ihtiyaçları eksiksiz karşılaması gösterilebilir.

Jungle Köpek Maması Yorumları

İnsanlar günümüzde gelişen sosyal platformlar ve forumlar sayesinde sadık dostlarımız olan köpekler için mama seçiminde karar kılarken yorumlara ve tavsiyelere kulak vermektedirler. Sizde patizenya.com üzerinde ki yorumları yada patizenya.com köpek maması incelemesi üzerinden kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Orjinal ve faturalı ürün garantisi veren Patizenya online pet shop aynı zamanda site üzerinden sizlere canlı destek yoluyla sağlıklı karar vermeniz adına yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Jungle Köpek Maması Fiyatları

Jungle köpek mamaları uygun fiyatlı ve kaliteli içeriğe sahip olmaları sebebiyle dikkat çekmektedir. Bazı farklılıklar fiyat konusunda belirleyici rol oynamaktadır. Örnek olarak Jungle 15 kg köpek maması ile Jungle 2,5 kg köpek maması fiyatı farklılık gösterecektir. Mamanızın taze güvenilir ve ambalajının hasarsız olmasına dikkat etmelisiniz. Bizler uygun fiyatlı köpek mamalarını siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunarken paketi hasarlı olan yada yırtılan köpek mamalarını sorgusuz iade almakta ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak için çalışmaktayız.

Jungle Köpek Maması Çeşitleri

Jungle köpek mamaları kuzu etli ve yüksek enerjili tavuk etli olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Eğer köpeğiniz hareketli ve sürekli spor yapan bir köpekse yüksek enerjili köpek maması kullanmanız gerekebilir. Köpeğinizin günlük alması gereken kalori miktarı için boyu, kilosu, yaşı ve diğer çevresel faktörler önem arz etmektedir.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Jungle Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?