Gösterilen sonuç sayısı: 7


Jungle Kedi Maması

Yerli bir marka olan Jungle bir diğer kedi maması markası olan Felicia gibi yine Pelagos bünyesinde üretilen Premium segmentin de olan uygun fiyatlı kedi maması markasıdır. Tavuklu ve kuzu etli kedi mamaları çeşitleri bulunmakla beraber uygun maliyetine karşın oldukça güçlü aroması sebebi ile ucuz kedi maması arayan kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Jungle Kedi Maması İyi Mi?

Yerli üretim olan Jungle kuru mamalar ucuz kedi maması kategorisinde olup uygun fiyatına karşın asgari düzeyde minik patilerin günlük besinsel ihtiyaçlarını karşılamasına destek ve olanak sunmaktadır. Bu uygun fiyatına karşın içeriğinde bolca Omega 3 bulundurması tercih sebeplerinden sadece biridir. Çeşitli Blog ve forumlarda yapılan yorumlar neticesinde fiyat performans olarak ilk sıralara yazılabilecek bir mama markasıdır.

Jungle Kedi Maması Fiyatları

Ülkemizde üretildiğinden ve rakiplerine kıyasla oldukça uygun fiyatlı olması jungle kuru mamaları tercih edilebilir hale getirmektedir. Zaman zaman ekonomik süreçler ve sıkıntılar yüzünden kedi sahipleri uygun fiyatlı kedi maması arayışına girmektedir. Kedilerine çok değer veren pati sahipleri seçimlerini yaparken kaliteden ve içerikten de ödün vermek istemezler. Jungle kedi kuru mamaları uygun fiyatına karşın olabilen en yüksek besin değerlerini müşterilerine sunmaktadır.

Jungle Kedi Maması 15 kg

Ekonomik fiyatlı kedi maması olması sebebiyle insanlar jungle marka mamayı tercih etmektedirler. Üstelik 15 kg büyük paketli olması fiyat avantajı sunmakla beraber kendi evcil hayvanları kadar ormanlarda sokaklarda yaşayan hayvanları da düşünen evcil hayvan sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Jungle Yaş Konserve Maması

400 gram ağırlığında büyük bir konserveye sahip olmasının yanında uygun fiyatlı olması jungle yaş mamaları avantajlı duruma getirmektedir. Uygun fiyatlı konserve yaş kedi mamalarını ve en ucuz konserve yaş kedi mamalarını www.patizenya.com adresinden bulabilir. Diğer kedi konserve markası ve çeşitleri olan BESTPET, FELİX, NUTRİ, QUİK, WHİSKAS VE CHEFS CHOİCE göz atabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Jungle Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?