Gösterilen sonuç sayısı: 7


Hindili Kedi Maması

Kedi sahipleri zaman zaman kedilerinin damak zevkini bulmakta zorluk çeker yada yeni aroma arayışı içine girerler. Hindili kedi maması kırmızı et kadar yüksek protein oranı sunarken kümes hayvan içerikli bir kedi maması olduğundan aynı oranda lezzetli ve kedinizin kolay alışabileceği bir aromaya sahiptir. Sitemiz üzerinden Pro Plan, Royal Canin, Felicia yada N&D marka ürünlerin hindili kedi mamalarını inceleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Hindili Kısır Kedi Maması

Kedi sahipleri kısırlaştırılmış kedi maması denildiğinde akıllarına genelde somon kısır kedi maması yada tavuk kısır kedi maması gelmektedir. Kediler alışkanlıklarına bağlı hayvanlardır, fakat bazen kediniz sürekli aynı mamayı yemek istemeyebilir hormon değişiklikleri yada hastalık sonrası daha seçici ve duyarlı olabilirler. Kümes hayvan eti olan hindi yüksek besin değeri ve farklı lezzeti sayesinde kısır kedi maması alternatif olabilir.

Hindili Kuru Kedi Maması

İnsülin direnci kedilerde genel sağlıklarını korumak adına önem arz etmektedir. Hindi eti ise kedinizin insülin değerinin sabit kalmasına yardımcı olabilir. Arada sırada kedinizin beslenme zincirinde hindili kedi maması tercih etmenizde fayda olacaktır. Beyaz etin yanı sıra koyu eti de içeriğinde barındırdığından dolayı çok daha yoğun aroma ve lezzeti sayesinde kedinizin severek tüketebileceği kuru kedi mamasıdır.

Hindili Kuru Kedi Maması Faydaları

En az kırmızı et kadar yüksek oranda protein ve aminoasit içerdiğinden %70-75 aralığında yüksek protein barındırdığından kedi sahipleri tarafından somonlu kedi maması veya kuzulu kedi mamasına alternatif olarak tercih ettiği minik patilerin ise severek tükettiği az yağlı kedi maması olmasıdır. Diğer etlere oranla yüksek B6 ve Selenyum ihtiva ettiği için bile ara ara kedi sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Hindili Yavru Kedi Maması

Anne sütünden yeni ayrılan minik dostlarımız için sahipleri yüksek besin değerli fakat sindirim sistemlerini çok yormayacak kuru kedi maması arayışına girmektedirler. İşte bu noktada hindili kuru kedi maması içeriğinde diğer et türevlerinden aşağı kalmayan yüksek amino asit ve proteinin yanı sıra daha hafif sindirilebilir olması sebebiyle yavru kedi sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Hindili Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?