En İyi Dostlarımız İçin…

Patizenya, hayvan sevgisiyle başlayan yolculuğunda 10 yılı aşkın süredir bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlere kedi, köpek, kuş ürünleri sunan petshop mağazasıdır. Minik dostlarımız için en kaliteli ürünleri tedarik edip sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz! En iyi dostlarımız için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz…

 

Evcil hayvanınıza verdiğiniz sevgiyi pekiştirmenin mutluluğuna bizleri de ortak ettiğiniz için çok mutluyuz. Sektördeki konumumuzu belirleyen birinci faktör ürünlerimizi seçerken kalite standartlarına uygun şekilde hareket etmemizdir. Evcil hayvan dostu olan tüm müşterilerimize ürünlerimizi sunarken gerekli bilgilerin detaylarını akıllarda soru işaretine yer kalmayacak şekilde ayrıntısıyla sunarız. Müşterilerimizin doğru ve ihtiyacı olan ürüne ulaşmasını misyon edinip bu konuda aldığımız sorular doğrultusunda kendimizi yenileriz. 

Türkiye’nin ilk beslenme ve bakım danışmanlığı veren güvenilir adresi Patizenya ailesi her ihtiyacınızda yanınızda! Değerli ailemize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evcil hayvana sahip olmanın getirdiği zorlukları bilip beslenme konusunda elimizden gelenin en iyisini sunduğumuz 10 yılı aşkın sürede edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimizle severek paylaşıyoruz. En iyi dostlarımız için en iyi hizmeti sunma amacını kendimizi sürekli yenileyip geliştirerek sağlama gayretindeyiz.

2021 yılında yenilenen internet sitemizden ihtiyacınıza uygun online alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimizi hassasiyetle kargolayıp sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Siparişlerinizi 14.00’dan önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde kargoluyoruz. Kapıda ödeme imkanı da sunarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya özverili şekilde çalışıyoruz.