Gösterilen sonuç sayısı: 12

Yerli bir marka olan felicia köpek maması pelagos akvaryum tarafından üretilmekte ve dağıtılmaktadır.Firmanın yetişkin köpek mamaları,yavru köpek mamaları ve küçük ırk köpek mamalarında geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.Ayrıca yerli olmasında rağmen patentli formülü sayesinde içeriğinde yüksek miktarda köpek ek besin ürünleri ve köpek vitaminleri bulundurmaktadır.


Felicia Köpek Maması

Çok değer verdiğimiz evcil minik dostlarımız için biz köpek sahipleri her zaman en iyi köpek mamasını bulmak isteriz. Fakat bazen ithal köpek mamalarının yüksek fiyatlı olmasından dolayı köpek sahipleri ne yapacaklarını bilemezler. İşte bu noktada Pelagos akvaryum bünyesinde GMP sertifikasına sahip yerli süper Premium köpek mamaları hem yüksek kalitede hem de uygun fiyatlı üreterek köpek sahiplerinin talebine cevap verdi.İçeriğinde ki besin değerlerine baktığımızda çeşitli vitamin, mineral, Omega 3, Gilikozamin gibi genelde yüksek standartlarda üretilen ithal mamalarda görmeye alışık olduğumuz ek besinleri mamasında bulundurarak çok büyük takdir kazanmış ve beğenilen bir marka haline gelmiştir.

Felicia Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Felicia pet food Türkiye’de bulunan pelagos akvaryum tarafından üretilen ve pazarlanan yüksek kaliteli içeriğe sahip süper Premium kedi ve köpek kuru mamalarının yanında konserve yaş mama markasıdır. Ülkemizde üretilen kediler için elzem önem arz eden Taurin ve köpekler için çok önemli olan Glikozamin, Omega 3 gibi besin maddelerini yüksek miktarda içeriğinde bulundurduğundan giderek tanınmakta ve vazgeçilmez bir kedi köpek maması markası olma yolunda ilerlemektedir.

Felicia Yavru Köpek Maması

Yavru köpekler yüksek miktarda protein, karbonhidrat ve yağ miktarı içeren zengin içerikli köpek mamalarıyla beslenmek zorundadırlar. Felicia pet food yavru köpek sahiplerine süper Premium Segmentinde en az ithal mamalar kadar kaliteli köpek maması sunması sebebi ile tercih edilmektedir.

Felicia Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin köpek dostlarımız artık 12 aylık süreci başarı ile tamamladıklarından, bu süreçten sonra mevcut formlarını korumak için yetişkin köpek mamalarına geçiş yapmalıdır. Yavru köpekler sürekli geliştikleri için yüksek proteine ihtiyaç duyarlar fakat yetişkin köpekler gelişimlerini tamamladıkları için yüksek protein onlarda çeşitli iç organ rahatsızlıklarına yol açabilmektedir. Felicia pet food ise zengin içerikli ve patentli formüllere sahip çeşitli yetişkin köpek mamalarını köpek sahiplerinin beğenisine sunmaktadır.

Felicia Hipoalerjenik Köpek Maması

İthal ve pahalı köpek mamalarında görmeye aşina olduğumuz hipoalerjenik köpek mamaları sıklıkla tercih edilmeleri ile beraber pet sahipleri uygun hipoalerjenik köpek mamaları arayışına girmektedir. Bu talebe duyarsız kalmayan Felicia Arge birimi Türkiye'nin ilk hipoalerjenik sertifikasına sahip uygun fiyatlı köpek mamalarını üretmeye başlamıştır.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Felicia Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?