15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Felicia Kedi Maması

Kedi sahipleri en pahalı kedi mamalarını almak yerine kedileri için en doğru mamayı seçmek ve almak istemektedirler. Yerli bir marka olan Felicia az tahıllı fakat yüksek kaliteli kedi mamalarını müşterilerine sunmaktadır. Türkiye şartlarında GMP üretim sertifikasına sahip tesislerde üretim yaparak aynı zamanda yurt dışına gerçekleştirdikleri sık ziyaretlerle çeşitli bilim insanı ve besin uzmanları ile bir araya gelen firma ülkemiz şartlarında uygun fiyatlı kaliteli kedi maması üretimi yaparak kedi sahiplerini oldukça mutlu etmeyi başarmıştır.

Felicia Hakkında

Oldukça yeni bir kedi köpek mama markası olan Felicia aslında sektörde neredeyse 30 yılı aşkın faaliyet gösteren Pelagos Akvaryum firmasının bünyesinde ve patent sahibi olduğu mama markasıdır.%100 yerli üretim olan marka aynı zamanda ülkenin ilk az tahıllı yüksek kaliteli kedi mamalarını üreten birkaç firmadan biri olma özelliğine sahip olmaktadır.

Felicia Kedi Maması Yorum

Ürünün yerli olması mama hakkında kedi sahiplerinin çok daha güvenilir verilere ulaşmasına olanak tanımaktadır. Kedi sahipleri kullandıkları mamaların az tahıllı kedi maması yada tahılsız kedi maması olmasını tercih ederler bunun yanında uygun fiyatlı kedi mamaları olmaları da önem teşkil etmektedir. Dilerseniz sizde www.patizenya.com adresinden Felicia ürünlerine göz atabilir ve müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.

Felicia Kedi Maması İçerik

Patentli bir formüle sahip olan Felicia kedi maması ülkemiz şartlarında üretilen yüksek kaliteli içerik sunan kedi maması markası olmaktadır. Firma müşterilerine yüksek hayvansal içerik sunarken aynı zamanda çeşitli lifler, vitaminler ve kedi dostlarımızın bağ dokularını korumak adına çeşitli ilave ek besin destekleri sunmaktadır.

Felicia Kedi Maması Fiyatları

Günümüz dünyasında internetinde insanlara sunduğu olanaklarla beraber kedi sahipleri kedileri için en doğru mama seçimini yapabilmek adına her türlü veri ve bilgiyi araştırmaktadır. Felicia kedi mamaları bu noktada diğer mamalarına oranla tercih edilebilir olmasının sebebi hem süper Premium kedi maması olması hem de yerli üretim olduğundan çeşitli vergilerden muaf olduğundan uygun fiyatlı kedi maması olmasıdır.

Felicia Kedi Maması Hangi Ülkenin

Mama %100 yerli olup TÜRKİYE’DE üretilmektedir. Sahip olduğu formüller ve sertifikalarda yine ülkemiz sınırları içerisinde yer alan Pelagos firmasına aittir. Diğer mamalara oranla ülkemiz topraklarında üretilen Felicia marka mamalar taze ve güvenilir oldukları için tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Felicia Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?