38 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Evcil hayvan sahipleri en doğru mama seçimini yapabilmek adına kararsız kalmakta ve zorlanmaktadırlar.Büyük ırk köpekler dişlerinde tartar oluşmaması için büyük tanecikli ve gerekli optimum düzeyde besin değerleri sunan büyük ırk köpek mamalarını tercih etmelidirler.En büyük boy köpek maması mama paketinin boyutunu belirten bir durum olduğu unutulmamalı seçim ve araştırma yaparken köpeğimize uygun hangi köpek maması almalıyım adı altında araştırma yapmak daha doğru olacaktır.


Büyük Irk Köpek Maması

Büyük ırk sınıfında yer alan Alman çoban köpeği, Doberman, Chow chow yada Akita gibi köpek ırkları büyük ırk köpek mamaları ile beslenmek zorundadır. Bu mamaların üretiminde kullanılan mamaya şekil veren kesim bıçakları diğer mamalara nazaran mamanın boyutunu biraz daha büyük ayarlamaktadır. Ayrıca unutmamak gerekiyor ki büyük ırk köpeklerin diğer köpeklere nazaran çok daha fazla protein, yağ ve karbonhidrata ihtiyacı olacağından özel olarak üretilen bu mamalardan kullanması gerekmektedir.

Büyük Irk Köpek Maması Öneri

Günümüzde gelişen pet dünyası sebebiyle talebe cevap vermek adına bir çok firma köpek maması üretimi yapmaktadır. Rekabet durumunun yüksek olduğu bu sektörde firmalar müşterileri cezbetmek adına büyük ırk köpek maması, küçük ırk köpek maması yada orta ırk köpek maması gibi her sınıfa özel mamalar geliştirmektedir. Durum böyle olunca çok fazla seçenek olacağından karar vermek zor olmaktadır. Sitemiz üzerinden satışa sunulan Felicia, Reflex, Golosi, Bravery, Mystic, Pawpaw, yada Trendline köpek mama markalarının büyük ırk köpek maması çeşitlerini inceleyebilir ve karar verebilirsiniz.

Büyük Irk Köpek Maması Markaları

Bir çok kedi ve köpek maması üretimi yapan tesisler bünyesinde çok çeşitli markaları müşterilerin talepleri doğrultusunda kullanımlarına sunmaktadırlar. Yerli olarak Reflex, Trendline, Enjoy köpek ve kedi mamaları gibi markaları bulunan lider pet food firmasını yada Nd, Mystic gibi uluslar arası düzeyde ve kalitede mama üretimi yapan Farmina pet food firmasını örnek gösterebiliriz.

Büyük Irk Köpek Maması Fiyatları

Bildiğiniz gibi yerli üretimler vergilerden muaf olmalarının yanı sıra hammadde ihtiyaçlarını da yurt dışından değil de kendi ülkemizden karşılıyor iseler çok daha uygun ve ucuz büyük ırk köpek maması fiyat avantajları sunmaktadırlar. Tahılsız veya az tahıllı üretimi bulunan Nd, Acana ve Brit gibi firmalar ise hem hammadde kalitesi yüksek olduğundan buna ek olarak besin değerleri daha güçlü olmasının yanı sıra ek vergiler sebebiyle biraz farklılık gösterebilmektedir.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Büyük Irk Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?