22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Çek Cumhuriyeti sınırları içinde kurulmuş 50 yılı aşkın super premium evcil hayvan mamaları üreten brit firması patentli formüllerinin yanı sıra müşterilerinden aldıkları geri bildirimlere göre arge operasyonlarını yürütmektedir.Ülkemizde’de çok bilinen brit sensitive kuzu etli köpek mamasının yanında tahılsız köpek mamaları ve hipoalerjenik köpek mamaları üretmektedir.Brit care köpek mamaları yüksek lezzet ve içerikli kaliteli köpek mamaları olarak bilinmektedir.


Brit Care Köpek Maması

Brit markası 1993-1994 yılları arasında Çek Cumhuriyeti sınırları içerisinde kurulan kedi ve köpek süper premium segmentinde az tahıllı ve tahılsız mama üretimi yapmakla beraber ürettiği mamaların tamamı hipoalerjenik sertifikasına sahip dünyaca ünlü bilinen bir markadır. Hayvan haklarının ve ilgili yasaların çok sıkı olduğu Çek Cumhuriyetinde yine evcil hayvan mamaları üretimlerinde sıkı denetimler yapılmaktadır. Bu detay dahi bir kesim için bu markayı vazgeçilmez yapmıştır.

Brit Care Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ortalama 25 yıllık bir geçmişe sahip olan Çek Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan Brit markası günümüzde 400 civarı aktif personeli bulunan ve neredeyse tüm dünyaya az tahıllı ve tahılsız kedi ve köpek mamaları ihracatı yapan firmadır. Firmanın en büyük pazarlama stratejisi ve uzmanlaştığı alan ise mamalarının Hipoalerjenik olmasıdır. Bu sebeple veteriner uzman hekimler deri problemi yaşayan hassas ırklara özellikle Brit Care tavsiye etmektedirler.

Brit Care Köpek Maması Fiyatları

Yurt dışından ülkemize gelen diğer ithal kedi köpek mamaları gibi brit ürünleri de çeşitli vergilere maruz kaldığından yerli mamalara kıyasla fiyat olarak biraz yüksek olabilmektedir. Brit care Arge ve Pazarlama departmanı bu durumu çözmek için şuan günümüzde her bütçeye hitap eden yine Hipoalerjenik sertifikaya sahip az tahıllı mamaları da göndermektedirler.

Hangi Brit Care Ürününü Tercih Etmelisiniz

Brit Care firması genel olarak Hipoalerjenik olduğundan güvenle kullanabileceğiniz bir marka olmakla beraber köpeğinizin hangi aromaya yatkın olduğu bulmanız ilk seçenek haline geliyor. Daha sonra tahıllı mı yoksa tahılsız mama mı olmalı bu sorunun cevabını da uzman veteriner hekiminiz ile vermeniz gerekmektedir. Unutmamanız gerekir ki Brit Care Ördek etli köpek maması, Tavşan etli köpek maması hatta Geyik etli köpek maması gibi diğer markalarda bulunmayan çok çeşitleri olan bir köpek maması markasıdır.

Brit Care Tahılsız Köpek Maması

1994 yılında kurulan brit care firmasının en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biride bir çok ürününde tahıl olmaması ve %100 hayvansal içeriğe sahip yüksek besin değerlerine sahip olmasıdır. Günümüzde bilimsel çalışmalar tahılsız köpek mamaları ile beslenen köpeklerin daha aktif ve sağlıklı olduğunu göstermiştir. Bunun farkına varan Brit Care belki de dünyada ilk tahılsız mama üretimine başlayan birkaç firmadan biridir.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Brit Care Köpek Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?