Tek bir sonuç gösteriliyor


Brit Care Kedi Maması

Evcil kedinin kökenleri tahminlere göre 9.000-11.000 yıl kadar önceye gitmektedir. Günümüz orta doğu topraklarında ilk tarım ve ziraat çalışmalarının temelinin atıldığı tarihe kadar gitmektedir. Bu tarih insanlara oldukça uzak ve hayret edici gelse de Köpekgiller familyasına kıyasla evrimsel açıdan durum ele alındığında kedilerin insanlarla iletişime geçebildiği ve evcilleştiği süre zarfı oldukça yenidir. Bundan dolayı fiziksel yapıları da bu bu sürenin çok erken olması sebebiyle vahşi et obur beslenmeye daha yatkın durumdadır. Fakat günümüz metropol şehir hayatı yaşantısında kedilerin avlanma becerilerini kullanarak bu taze besinlere ulaşma imkanı oldukça kısıtlıdır. Brit Care gibi yüksek kalite standartlarında kedi maması üreten firmalar bu konunun bilincinde ve bu mamaların yapımında özel formülleri ortaya çıkarabilmek adına veteriner hekim, beslenme uzmanları, zoolog ve vahşi doğa bilimci gibi profesyonel insanlardan destek almakta üretimlerini bu doğrultuda yapmaktadırlar.

Brit Care Kedi Maması İçeriği

Çek Cumhuriyeti gibi evcil hayvanların sıklıkla beslendiği ve inanılmaz katı hayvan koruma kanunlarının olduğu bir ülkede tahmin edersiniz ki aynı oranda hassas denetimler olmaktadır. Brit care mamaları genel olarak alerjen hayvansal ürün ve tahıl barındırmayan dünyada ki ender parmakla gösterilebilecek kedi maması üretimi yapan firmalardan biridir. Bundan dolayı zengin içeriğinin yanı sıra kedilere zarar verebilecek bir içerik bulunmamakla beraber patentli formüller ile üretim yapmaktadırlar.

Brit Care Kedi Maması Kullananlar

Mama geçişlerinde yada yeni bir marka mama kullanılmak istendiğinde akla gelen ilk soru acaba bu mama kaliteli kedi maması mı yada bu mama tercih edilen kedi maması sınıfında yer almakta mıdır olacaktır. Bütün kedi sahipleri yüksek besin içeriği bulunan sağlıklı kedi mamaları ile kedilerini beslemek istemektedirler. Sizde bizleri İnstagram adresimiz Patizenya online pet shop takip edebilir diğer brit care kedi maması kullanan pati sahiplerinin yorumlarını okuyabilir ve bizi takip edebilirsiniz.

Brit Care Kedi Maması Fiyatları

Mamalar Premium, Süper Premium ve High Premium olmak üzere 3 sınıfta ele alınmaktadır. Ve sahip oldukları üretim izin belgeleri sertifikalara göre üretim yapmaktadırlar. Bazı kedilerin ise özel ihtiyaçları olabilir. Örnek olarak daha yüksek proteinli kedi maması yada Light kedi maması gibi bunlara ek olarak Taurin içeren kedi maması yada kedi maltı içeren kedi mamaların fiyatları kullanılan hammadde kalitesi ve miktarına göre değişiklik gösterecektir.

Hangi Brit Care Kedi Maması Tercih Edilmeli

Burada önemli olan kedinin ırkı, genel sağlığı, yaşı, mevcut kilosu yada alerjen reaksiyon gösterdiği maddeler gibi çok sayıda detay önem arz etmektedir. Dilerseniz www.patizenya.com üzerinden tercih edilen Brit kedi mamalarını inceleyebilir, içerik ve analiz değerlerine göz atabilir hatta Patizenya Online Pet shop canlı destek hattından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Patizenya Destek
Merhaba, 👋
Brit Care Kedi Maması
Hakkında bilgi almak ister misiniz?